آرایش صورت،مو و پوستآرایش و زیباییزیبایی چهره

نکات ریز و مهم آرایش عروس در روز عروسی

آرایش عروس در روز عروسی ترفندها و نکات ریزی دارد که اگر رعایت شوند عروس خانم فوق العاده زیبا خواهد شد.

نکات ریز و مهم آرایش عروس در روز عروسی

نکات و ترفندهای آرایش عروس

آرایش و میکاپ عروس در روز عروسی نیازمند رعایت نکات ریز و درشتی است که تاثیر زیادی در زیبایی عروس خانم دارند نکاتی که شاید خیلی به نظرتان مهم نباشند اما میتوانند نتیجه کار را به هم بزنند. در این بخش از دنیای مد نمناک نکات و ترفندهای آرایش عروس را به شما میگوییم که میتوانند بسیار کمک کننده باشند .

نکات آرایش عروس

– روز عروسی فرصت مناسبی برای امتحان چیزهای جدید نیست مثلا اگر تا به حال رژلب بنفش یا خط چشم گربه ای نزده اید بهتر است در روز عروسی نیز آن ها را امتحان نکنید زیرا ممکن است به شما نیاید و شما را نازیبا کند.

نکات آرایش عروس

نکات مهم آرایش عروس 

– اهمیت ابروها را در چهره نادیده نگیرید، به آرایش ابروها بسیار اهمیت دهید و هرطور که شده برای خود ابروهای پهن و پرپشتی بسازید. رنگ ابروها باید به رنگ موهایتان نزدیک باشد اینطوری زیباتر خواهید شد.

– رژلب نباید به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد بلکه باید قبل ازرژ لب زدن با خط لب دور لب ها را با فرم دلخواه تان پر کنید، پرطرفدارترین رنگ رژلب بین عروس خانم ها رژلب های قرمز و بنفش هستند.

نکات ریز و مهم آرایش عروس در روز عروسی
نکات ریز و مهم آرایش عروس در روز عروسی

تکنیک های آرایش عروس 

– اگر برای آرایش و مدل موی روز عروسی تان ایده خاصی دارید باید یکبار قبل از عروسی آن را امتحان کنید مثلا اگر میخواهید آرایش تان تیره باشد یکبار قبل از عروسی این سبک آرایش را امتحان کنید و ببینید به شما می آید.

– تغییرات بزرگ برای روز عروسی مناسب نیستند مثلا اینکه شما در روز عروسی موهای بلند تان را کوتاه کنید یا پوست تان را برنزه کنید اصلا خوب نیست.

نکات ریز و مهم آرایش عروس در روز عروسی

ترفندهای آرایشی مخصوص عروس

– اگر دوست دارید چشم هایتان را لنز بگذارید بهتر است قبل از عروسی لنز دلخواه تان را امتحان کنید مخصوصا لنز آبی که شاید به هر کسی نیاید. لنزهای عسلی و طوسی برای عروس خانم مناسب تر اند.

 

همچنین بخوانید:  آموزش تهیه رنگ موی بنفش

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا