توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
آرایش صورت،مو و پوستآرایش و زیباییزیبایی چهره

۵ فرمول رنگ موی عسلی جدید و زیبا بدون دکلره

رنگ موی عسلی، الهام گرفته از رنگ زیبا و درخشان عسل، یکی از محبوب‌ترین رنگ موها در میان خانم هاست. این رنگ مو طیف گسترده‌ای از سایه ها را شامل می‌شود.

۵ فرمول رنگ موی عسلی جدید و زیبا بدون دکلره

رنگ موی عسلی، الهام گرفته از رنگ زیبا و درخشان عسل، یکی از محبوب‌ترین رنگ موها در میان خانم هاست. این رنگ مو طیف گسترده‌ای از سایه ها را شامل می‌شود. از عسلی تیره گرفته تا عسلی متوسط و روشن. همچنین، ترکیب رنگ مو ی عسلی با سایر رنگ ها نیز رنگ های بسیار زیبایی را بوجود آورده است. مانند ترکیب این رنگ با رنگ موی مسی، شکلاتی، طلایی و سایر رنگ ها. بنابراین هر سنی و با هر سلیقه و رنگ پوستی می‌تواند از این رنگ بی نظیر استفاده کند. رنگ موی عسلی را هم می‌توانید با دکلره و هم بدون دکلره مو استفاده کنید.

از آنجایی که دکلره کردن مو می تواند به موهای شما آسیب برساند،‌ پیشنهاد ما استفاده از فرمول های بدون دکلره است. ما در این مقاله چند فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

فرمول های رنگ موی عسلی بدون دکلره

۱. رنگ موی عسلی تیره

فرمول رنگ موی عسلی تیره

رنگ موی عسلی تیره می‌تواند هم برای پوست های روشن و هم پوست های گندمی انتخاب مناسبی باشد. اما از آنجایی که میزان گرمی این رنگ زیاد است،‌ پیشنهاد ما این است که برای پوست های سبزه از آن استفاده نکنید. بعلاوه، اگر موهای شما سفید شده است، این رنگ می‌تواند به سادگی موهای سفید شما را پوشش دهد. برای بدست آمدن رنگ موی عسلی تیره بدون دکلره باید موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای یا طلایی با پایه ۵ تا ۷ داشته باشید. فرمول این رنگ زیبا به شرح زیر است:

۱. رنگ موی عسلی پایه ۵: ۳/۴ تیوپ

۲. رنگ موی نسکافه ای پایه ۶: ۱/۴ تیوپ

۳. رنگ موی خاکستری پایه ۷: ۱/۸ تیوپ

۴. واریاسیون نقره ای و بنفش: ۲ سانتی متر

۵. اکسیدان شماره ۱

۲. رنگ موی عسلی متوسط

فرمول رنگ موی عسلی زیتونی روشن

رنگ عسلی متوسط هم برای خانم های با پوست روشن و هم برای پوست های سبزه بسیار زیبا خواهد بود. رنگ موی عسلی متوسط را می‌توان بر روی موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای یا طلایی پایه ۵ تا ۷ بدون دکلره بدست آورد. برای بدست آوردن این رنگ زیبا به مواد زیر نیاز دارید:

۱. رنگ موی مسی پایه ۷: نصف تیوپ

۲. رنگ موی طلایی پایه ۸: نصف تیوپ

۳. رنگ موی دودی پایه ۷: ۱/۸ تیوپ

۴. واریاسیون آبی و بنفش: ۲ سانت

۵. اکسیدان شماره ۲

۳. رنگ موی نسکافه ای عسلی

فرمول رنگ موی عسلی نسکافه ای

خانم هایی که گرمی رنگ عسلی را دوست ندارند، می توانند ترکیب آن را با رنگ نسکافه ای امتحان کنند. ترکیب رنگ گرم عسلی با رنگ سرد شیر نسکافه ای یک رنگ خنثی ایجاد می‌کند که می‌تواند ظاهر بسیار شیک و جذابی را در شما ایجاد کند. رنگ موی عسلی نسکافه ای به موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای پایه ۶ تا ۷ نیاز دارد. فرمولاسیون این نوع رنگ مو بدون دکلره عبارتست از:

۱. رنگ مو طلایی پایه ۸: به میزان ۱/۴ تیوپ

۳. رنگ موی نسکافه ای پایه ۸ :به میزان ۱/۴ تیوپ

۴. رنگ مسی پایه ۷: به میزان ۱/۴ تیوپ

۵. رنگ موی دودی پایه ۸: به میزان ۱/۴ تیوپ

۶. واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی و آبی: هرکدام دو سانت

۷. اکسیدان شماره ۲

۴. رنگ مو عسلی شکلاتی

فرمول رنگ موی عسلی شکلاتی

رنگ عسلی شکلاتی نیز یک رنگ گرم بسیار زیباست که برای پوست های روشن تا گندمی انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. برای بدست آمدن رنگ موی عسلی شکلاتی بدون دکلره نیاز دارید تا رنگ موهای خود را به پایه ۶ برسانید یا آن را بر روی موهای رنگ نشده امتحان کنید. فرمول این رنگ موی دخترانه زیبا به شرح زیر است:

۱. رنگ عسلی پایه ۸: ۱/۲ تیوپ

۲. رنگ شکلاتی پایه ۷: ۱/۴ تیوپ

۳. رنگ دودی پایه ۷: ۱/۴ تیوپ

۴. واریاسیون بنفش: ۲ سانت

۵. اکسیدان ۹ درصد

۵. رنگ موی مسی عسلی

فرمول رنگ مو عسلی روشن

در ترکیب رنگ موی مسی عسلی، میزان رنگ مسی بیشتر از رنگ عسلی است. این رنگ تناژ گرم دارد و می‌تواند به سبک های مختلفی مانند هایلایت، آمبره، و … روی مو بکار برود. برای داشتن این رنگ موی زیبا و درخشان بدون دکلره می توانید از ترکیب زیر استفاده کنید:

۱. رنگ پایه: قهوه ای پایه ۶

۲. رنگ مو طلایی شماره ۶: ۲۰ میلی لیتر

۳. رنگ مو مسی روشن: ۶۰ میلی لیتر

۴. رنگ مو عسلی روشن: ۵۰ میلی لیتر

۵. رنگ مو شکلاتی روشن ۲۰ میلی لیتر

۶. واریاسیون طلایی: ۳ سانت

۷. اکسیدان ۲ درصد

deterland.com

 

 

همچنین بخوانید:  مدل آرایش چشم درشت جدید و جذاب برای مهمانی ها

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا