دکوراسیون و چیدمان

وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

اگر قصد دارید یک دکوراسیون شیک و جذاب برای خانه انتخاب کنید، بهتر است لیستی از وسایل ضروری و مورد نیاز یک دکوراسیون خوب و اصولی را بدانید.

اصولا نشیمن منزل مهم‌ترین فضایی است که طراحی دکوراسیون آن باید با دقت و سلیقه بیشتری انجام شود. چون مهمان‌ها و اعضای خانواده بیشترین اوقات با هم بودن را در چنین مکانی از منزل سپری می‌کنند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل پرداخته می‌شود.

کوسن و بالشتک‌ها

دو دلیل برای استفاده از کوسن‌ها در دکوراسیون وجود دارد. اولین دلیل ایجاد راحتی بیشتر در استراحت، خوابیدن و نشستن است. دلیل دیگر تزیینی بودن آن و قابلیت تطبیق با رنگ‌ها و بافت‌ها و متریال‌های به‌کار رفته در فضا است که می‌تواند متناسب با فصول و سبک‌ها و تغییرات دکوراسیون هماهنگی و انطباق ایجاد کند.

Downloader.la 61c83f8483490 - وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

پتوهای سبک و ملحفه‌هایی با بافت‌های متفاوت

این اکسسوری شیک چندین عملکرد را در کنار هم دارد. برای فصول سرد و القای تم فصل زمستان به نشیمن یا برای تغییر دادن و افزودن رنگ به دکوراسیون می‌تواند ایده‌ای بسیار مناسب باشد. با به‌کارگیری بافت‌های مختلف می‌تواند همخوانی بیشتری در فضا ایجاد کرده و زیبایی و کارایی بیشتری را به فضا بیفزاید.

4585363 slowcoach armchair - وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

چیزی که احساس زندگی و شادابی را به فضا ببخشد

هر اتاق نشیمن نیاز به چیزی دارد که آن را زنده کند. رنگ‌های شاد استفاده از طرح گل‌ها و نقش‌های شاد در دیوارها یا استفاده از نقاشی‌ها و آثار هنری بسیار فضا را تغییر می‌دهد و علاوه بر آن وجود گیاهان و گل‌های طبیعی در نشیمن بسیار فضا را زنده و پویایی را در نشیمن افزایش می‌دهد.

Downloader.la 61c82fb1e8b37 - وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

شمع‌ها

یکی از وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل استفاده از شمع است. شمع آرامش زیبایی فضا را بیشتر کرده و تمی منحصربه‌فرد در فضا ایجاد می‌کند. رایحه حاصل از انواع معطر شمع همین طور ایجاد نورکم در فضای نشیمن، فضایی مطلوب و هنرمندانه را ایجاد می‌کند و برای قرارگیری روی میزهای جلو مبلی یا قهوه‌خوری نیز می‌تواند بسیار مناسب باشد. در واقع شمع با ایجاد نور کم می‌تواند فضایی آرامش‌بخش را برای مواقع استراحت و نیاز به آرامش مهیا سازد.

Downloader.la 61c990dd25291 - وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

المانی شخصی و مورد علاقه

مهم‌ترین چیزی که باید در اتاق نشیمن خود داشته باشید چیزی است که برای شما بسیار شخصی و معنی‌دار باشد. می‌تواند یک اثر هنری، یک عکس یا انواع اکسسوری‌هایی باشد که برای شما منحصربه‌فرد محسوب می‌شود.

منظور از المان شخصی چیزی است که نمی‌توان به فروشگاه رفت و آن را خریداری نمود. وسیله‌ای منحصر به شما که احساسی خاص را به دلیلی شخصی در شما ایجاد می‌کند و فضای نشیمن منزل شما را از دیگران متفاوت می‌سازد.

Downloader.la 61c830e5c426e - وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۴ نکته کلیدی استفاده از چوب در دکور منزل را بخوانید.

شوید - وسایل ضروری برای چیدمان و دکوراسیون منزل | وسایل ضروری در چیدمان نشیمن

deltapayam.com

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا