توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
آرایش و زیبایی

آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

ویدئو آموزش اکستنشن مو با رینگ – ۳۲ دقیقه

خیلی از خانم ها دوست دارند موهای بلندی داشته باشند اما به دلیل موخوره یا عوامل دیگر نمی توانند لذت داشتن موهای بلند را تجربه کنند. بعضی دیگر از خانم ها نیز دارای موهای کم پشتی هستند؛ اما در حال حاضر اکستنشن مو که به روشی پر طرفدار بین بانوان تبدیل شده است به خانم ها این شانس را می دهد که برای داشتن موهای بلندتر یا حجیم تر از آن استفاده کنند. اما این کار باید به گونه ای صحیح انجام شود که علاوه بر ظرافت و طبیعی بودن موهایتان، هیچ گونه آسیبی به موهایتان نیز وارد نکند. در اینجا به صورت مرحله به مرحله، اکستنشن مو با رینگ توضیح داده شده است.

ارزیابی موهای مشتری برای اکستنشن مو با رینگ

در مرحله اول باید اطمینان حاصل کرد که مشتری مشکلات مربوط به پوست سر ندارد، چون روی اکستنشن تاثیر می گذارد. به طور مثال مشکلاتی مانند پسوریازیس یا صدفک پوست سر باشند به این معناست که باعث شل شدن یا زودتر خراب شدن اکستنشن ها می شوند.

سپس باید نزدیک ترین رنگ به رنگ موی مشتری را انتخاب کنید. باید رنگ مشابه ساقه موها را انتخاب کنید زیرا همیشه رنگ ریشه موها تیره تر از ساقه هاست.

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

برای آماده سازی اکستنشن موها را شامپو و کمی نرم کننده می زنیم و سپس اقدام به شروع اکستنشن می کنیم.

تقسیم بندی موها

برای اکستنشن مو با رینگ باید موها را به 4 قسمت تقسیم کنیم. به این معنا که از بالای سر، فرقی از یک گوش تا یک گوش دیگر باز می کنیم و در ناحیه پشت سر فرق دیگری از گوش به گردن باز می کنیم و سپس فرق وسط در جلوی سر را باز می کنیم.

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

 باید فرق ها و خط تقسیم تمیزی باز کرده و تمام پیچ و تاپ ها را کنار بگذاریم و قسمت هایی که روی آنها کار نمی کنیم را با گیره یا کلیپس مهار کنیم.

نصب کردن موهای پشت سر با رینگ و قلاب

برای انجام این کار باید از 4 سانتی متر بالای گردن و به فاصله 2 سانتی متر از فرق سر شروع کنید البته این مقادیر به کیفیت ، جنس و حجم موها بستگی دارد. یک دسته یک سانتی متر در یک سانتی متری از موها را جدا می کنیم، بعد موها را داخل قلاب می گذاریم و به کمک قلاب موها را به حلقه یا رینگ می بریم و به فاصله یک سانتی متر از ریشه ها اکستنشن را نصب می کنیم.

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

به این نکته باید توجه کرد که در نواحی کم پشت از رینگ های بلندتر و باریک تری برای اطمینان استفاده کنید. توجه داشته باشید که موهای اکستنشن را داخل این رینگ ها قرار می دهیم و با استفاده از انبر دست آن ها را محکم می کنیم و تمامی این مراحل را سپس به فاصله یک سانتی متر از دسته موی قبلی برای دسته موی بعدی تکرار می کنیم.(در ویدئوی آموزش اکستنشن مو با رینگ می توانید این روند را به طور کامل مشاهده کنید) سپس دسته موهای بعدی را موازی با قبلی و به فاصله یک و سانتی متر بالای آنها نصب می کنیم. و در نهایت تا 6 ردیف افقی دیگر پیش رفته و به روش آجری اکستنشن های مو را نصب می کنیم.

نصب موهای قسمت های کناری و وسط سر

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

در این مرحله باید از 2 سانتی متر بالای گوش فرقی افقی ایجاد کنیم. برای نصب اکستنشن به روش آجری در این قسمت باید رشته جدید مو را درست بین دو رشته قبلی که در ردیف پایین نصب شده بودند، قرار دهیم. با همین روش آجری این کار را تا جلوی سر ادامه می دهیم. همین مراحل را روی سه ردیف موازی دیگر تکرار می کنیم و در هر مرحله از تمیز بودن خط موازی و چینش آجری اطمینان حاصل می کنیم.

نصب لایه های بالایی تقسیم بندی ها

در مرحله بعد باید یک تقسیم بندی در وسط سر ایجاد کنیم. یک خط مورب از ناحیه شقیقه تا جایی که گردی سر شروع می شود باز می کنیم و همان مراحل نصب اکستنشن را دوباره تا دو سانتی متری گیجگاه تکرار می کنیم.

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

سپس دوباره سه ردیف دیگر باز می کنیم و با چینش آجری این کار را تکرار می کنیم.

ادغام اکستنشن با موهای طبیعی

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

حالا سراغ اصلاح کردن و کوتاهی موها می رویم. اگر اکستنشن خیلی از موهای طبیعی بلند تر باشد باید آنها را لایه لایه کوتاه کرده تا با موهای طبیعی ادغام شوند و ظاهر طبیعی تری ایجاد شود. در قسمت جلوی سر هم به صورت سوزنی موها را کوتاه می کنیم. در قسمت پشت سر با استفاده از تکنیک خرد کردن مو، گوشه های اضافه را حذف می کنیم؛ این کار را به صورت دست باز و تکنیکی و با رعایت نکات مهم در کوتاه کردن اکستنشن مو، انجام می دهیم.  

حالت دادن به موها

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

در آخر می خواهیم موهای مدلمان را با دستگاه فر حالت دهیم و فر کنیم. برای این کار باید روی قسمت افقی این کار را انجام دهیم و سپس موها را به زیر بخش های مستطیل شکل تقسیم بندی کنیم و به سمت بالا بیایم تا مطئن شویم اکستشن ها کاملا در موها محو شده اند. بعد از انجام کار باید مراقبت های بعد از نصب اکستنشن مو با رینگ را برای مشتری توضیح دهیم.

نتیجه نهایی کار ظاهری لوکس و زیبا و تغییری موقتی و مناسب برای موقعیت های فصلی و خاص زندگی است.

ریمو کردن اکستنش مو با رینگ

- آیا می دانید اکستنشن مو با رینگ چگونه انجام می شود؟- دترلند

برای حذف و ریمو اکستنشن ها از انبردست برای فشار دادن دو سر حلقه ها استفاده می کنیم.

deterland.com

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا