توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
آرایش و زیباییزیبایی چهره

روش کشیدن خط چشم با چسب نواری، ترفندی بسیار ساده و سریع

آرایش چشم می‌تواند چشم‌های شما را درشت، زیبا، و بسیار جذاب جلوه دهد. از میان تمام لوازم آرایش چشم، خط چشم ممکن است شما را با چالش های زیادی رو به رو کند. زیرا بسیاری از خانم ها، مخصوصا کسانی که برای اولین بار قصد کشیدن خط چشم دارند، نمی‌توانند یک خط صاف و منظم روی پلک خود بکشند.

روش کشیدن خط چشم با چسب نواری، ترفندی بسیار ساده و سریع

روش کشیدن خط چشم با چسب نواری، ترفندی بسیار ساده و سریع آرایش چشم می‌تواند چشم‌های شما را درشت، زیبا، و بسیار جذاب جلوه دهد. از میان تمام لوازم آرایش چشم، خط چشم ممکن است شما را با چالش های زیادی رو به رو کند. زیرا بسیاری از خانم ها، مخصوصا کسانی که برای اولین بار قصد کشیدن خط چشم دارند، نمی‌توانند یک خط صاف و منظم روی پلک خود بکشند. این مشکل هنگام کشیدن دنباله آن بیشتر هم می‌شود. اما نگران نباشید. ترفندهای مختلفی برای این کار وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از چسب نواری است. با این روش، شما می‌توانید به سادگی یک آرایش زیبا را روی چشم خود انجام دهید. ما در این مقاله شما را با یکی از ترفندهای کشیدن خط چشم، یعنی کشیدن خط چشم با چسب نواری آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

کشیدن خط چشم با چسب نواری

کشیدن خط چشم ترفندهای مختلفی دارد. برخی از شابلون خط چشم استفاده می کنند. برخی نیز از روش ها و ابزارهای مختلف دیگر. استفاده از چسب نیز یک راه حل ساده برای این کار است که در ادامه به آن می پردازیم.

۱. یک تکه چسب نواری را به گوشه چشم خود بچسبانید

کشیدن خط چشم با چسب نواری

برای این کار، یک تکه چسب نواری کوچک را در گوشه چشم خود قرار دهید. چسب باید از گوشه چشم به سمت انتهای ابروی شما کشیده شود. برای اینکه کار را دقیق تر انجام دهید، نوار را از بینی به سمت گوشه چشم و در نهایت به سمت انتهای ابروی بچسبانید.

  • اگر می‌خواهید دنباله خط چشم شما ملایم تر باشد، زاویه چسب را کمی کم‌تر کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که چسب به طور کامل روی پوست شما چسبیده باشد تا رنگ به زیر آن نفوذ نکند.

۲. لایه اول خط چشم را با مداد بکشید

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا