دکوراسیون و چیدمان

گیاهان آپارتمانی صورتی در منزل | گیاهان آپارتمانی رنگی در منزل

توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

گیاهان و گل‌های آپارتمانی در فضای خانه تاثیر زیادی بر روی چیدمان و دکوراسیون و همچنین شادابی ما دارند.

گیاهان آپارتمانی صورتی در منزل

در مطالب قبل به‌طور کامل درباره گیاهان آپارتمانی صحبت کرده‌ایم. ما برای زندگی شاداب‌تر و تغییر در سبک زندگی به ارتباط با گیاهان نیاز داریم. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی گیاهان آپارتمانی صورتی در منزل می‌پردازیم.

گل آنتوریوم، از جمله گیاهان صورتی آپارتمانی

آنتوریوم از جمله گیاهان زینتی صورتی است؛ بومی گواتمالا و کوشاریکا که ارتفاع آن به بیش از ۳۰ تا ۴۰ سانتیمتر می‌رسد، دارای برگ‌های کمی پهن، سبز تیره و به طول بیش از ۱۸ سانتیمتر می‌باشد گلها با اسپات قرمز، صورتی، زرد و یا سفید است.

گیاهان آپارتمانی صورتی در منزل

کالاتا اورانتا

گیاه کالاتا اورانتا با برگ‌های سبز براق و راه‌راه‌های سفیدش، یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی است که می‌توان پیدا کرد. این گیاه گونه‌های متفاوتی دارد و به اسم‌های مختلفی مانند راه راه سفید یا راه راه صورتی نیز شناخته می‌شود. برگ‌های این گیاه سبز و صورتی باید هر چند روز یک بار مرطوب نگهداشته شوند، اما از طرفی نیاز به آب کمی دارند در حدی که خاک گیاه مرطوب باشد.

گیاهان آپارتمانی صورتی در منزل

فیتونیا آلبیونیس با برگ‌های صورتی خیره‌کننده

در نگهداری این گل صورتی آپارتمانی باید دقت داشته باشید که هرگز خشک نشود و به طور مداوم مرطوب باشد. همچنین نباید این گیاهان سایه‌دوست را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید، چرا که برگ‌هایشان به رنگ قهوه‌ای متمایل خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی به مطلب این گیاهان آپارتمانی همیشه سبز هستند سر بزنید.

فیتونیا آلبیونیس با برگ‌های صورتی خیره‌کننده

گیاه فیلودندرون صورتی

اگر به رنگ‌بندی برگ این گل صورتی آپارتمانی توجه کنید، به‌نظر می‌رسد که برگ‌های این گیاهان سبز و صورتی هارمونی رنگی یکنواختی ندارند. رنگ صورتی در برگ‌های این گیاه به‌صورت نقطه نقطه یا پاشیده شده است. عدم نیاز آن‌ها به نور مستقیم باعث می‌شود تا به راحتی در آپارتمان نگهداری شوند. همچنین خاک آن‌ها باید مرطوب و خشک باشد.

گیاه فیلودندرون صورتی

گیاه صدف سه رنگ، زیپلین

گیاه آپارتمانی زیپلین دارای برگ‌هایی با لبه‌های طلایی و صورتی بوده و قسمت‌های داخلی این برگ‌ها نیز به رنگ بنفش است که باعث شده تا ظاهری خیره‌کننده به آن ببخشد. نگهداری از این گیاه  صورتی آسان است و هم در آپارتمان و هم در فضای خارج از خانه قابل نگهداری است. شرایط نگهداری زیپلین سایه‌دوست شامل نور کم تا متوسط خورشید و آبیاری یک الی دو بار در هفته ترجیح دارد.

گیاه صدف سه رنگ، زیپلین

آگلونما صورتی، از دیگر گیاهان با برگ‌های سبز و صورتی

این گیاه آپارتمانی صورتی سایه دوست زیبا با رنگ سبز تیره و رگه‌هایی از قرمز و صورتی بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر می‌رسد. پرورش و نگهداری این گیاه بسیار آسان است و در نور کم و خشکی مقاوم است.

آگلونما صورتی، از دیگر گیاهان با برگ‌های سبز و صورتی

گیاه کردیلین صورتی

شاخ و برگ بنفش با رگه‌هایی از صورتی باعث شده تا این گیاه بسیار زیبا به‌نظر برسد. گیاه آپارتمانی کردیلین، دسته‌ای از انواع گیاهان صورتی به‌حساب می‌آید که تحمل خشکی را دارد اما به نور بسیار زیادی احتیاج دارد و بهتر است در داخل منزل در جایی قرار داده شود که هر دو نور مستقیم و غیرمستقیم را دریافت کند.

گیاه کردیلین صورتی

پیشنهاد مطالعه: مطلب بهترین و ساده‌ترین روش چیدمان آشپزخانه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن

deltapayam.com

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا