توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب آموزش نومرولوژی علم اعداد و کابالا

 کتاب آموزش نومرولوژی علم اعداد و کابالا pdf

عددشناسی یا علم‌الاعداد جز علوم خفیه است و به ادعای باورمندان، یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می ‌شود و عددشناسی پایه علم حروف است. باید توجه داشت که ذهنیت و تلقین در عددشناسی خود یک ترفند برای معنادار کردن اعداد است. شانس در دنیا وجود ندارد و این تنها افزایش نیروی جاذبه است که موجب هماهنگی در ارتعاشات ما می‌شود. دانلود کتاب آموزش نومرولوژی علم اعداد و کابالا 

  • : آموزش نومرولوژی
  • شاخه: علوم غریبه
  • تعداد صفحات: 900
  • فرمت کتاب : PDF
  • حجم فایل : 448MB
دانلود کتاب آموزش نومرولوژی (علم اعداد و کابالا)/PDF
دانلود کتاب آموزش نومرولوژی علم اعداد و کابالا

این کتاب شامل:

1-پیشگویی
2-مشخصه و معرفه اصلی اعداد
3-روش محاسبه اسم و فامیل
4-اسرار عدد دوازده
5-شرح کامل اعداد مرکب
6-مفاهیم و تفسیر اعداد روحی
7-مفاهیم و تفسیر اعداد شخصیتی
8-سیستم عددی وابسته به کابالا
9-تفسیر الفبای لاتین
10-چهار مشخصه ذاتی و… می باشد

بنر سایت

معرفی کتاب آموزش نومرولوژی

نومرولوژی(علم اعداد) چیست؟

عددشناسی یا علم‌الاعداد جز علوم خفیه است و به ادعای باورمندان، یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می ‌شود و عددشناسی پایه علم حروف است.

باید توجه داشت که ذهنیت و تلقین در عددشناسی خود یک ترفند برای معنادار کردن اعداد است. شانس در دنیا وجود ندارد و این تنها افزایش نیروی جاذبه است که موجب هماهنگی در ارتعاشات ما می‌شود.

ارتعاش کلمات، ارتعاش اعداد و ارتعاش حروف، علم‌الاعداد و علم الحروف (جفر)، در الهیات مسیحی برای تفسیر گذشته یا پیشگویی آینده به کار می‌رود.

فیثاغورث و شاگردانش اعداد را بسیار مقتدر می‌دانستند و بر این باور بودند که اعداد، حروف و کلمات، ماهیت واقعی جهان را به تصویر می‌کشند.

روش ‌های عددشناسی

1-تجزیه

تجزیه در عددشناسی روش‌های گوناگونی دارد.

به طور مثال:

۲۷ برابر است با ۳*۳*۳

۲۷ تشکیل شده از ۲ و ۷ 27 تشکیل شده از 3*9 پس 3*3*3=27

2-اجماع

در عددشناسی برای رسیدن به ریشه و تفسیر یک عدد تمامی اعداد آن را با هم جمع می‌کنند تا حاصل یک رقمی یا برابر با ۱۱ و ۲۲ شود.

اجماع ۵۳۱ می‌شود: ۵+۳+۱=۹

اجماع ۷۸۹۶ می‌شود: ۷+۸+۹+۶=۳۰ و ادامه اجماع ۳۰ می‌شود ۳+۰=۳

تنها عددهای ۲۲ و ۱۱ هستند که به عددهای یک‌ رقمی تبدیل نمی‌شوند.

در تفسیر اعداد روش ‌های متنوعی وجود دارد که هر کس بر اساس تجربه و دانشی که آموخته اعداد را تفسیر می‌کند. در تفسیر اعداد نیاز به شهود، یا کنترل نیروهای ذهن است.

اما همیشه نمی‌توان به ‌طور کامل یک عدد را تفسیر کرد؛ چرا که حداقل یک ‌پنجم آن ظرفیت تغییر است و آن را تقدیر می‌گویند. همهٔ اعداد تفسیر مثبت و منفی دارند. یک عدد به ‌تنهایی تفسیر خاصی ندارد، بلکه در مقابل دیگر اعداد و در کنار آن ها تفسیر می‌شود.

تصاویری از کتاب/

دکمه بازگشت به بالا