توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب آگاهی PDF

دانلود کتاب آگاهی PDF

دانلود کتاب آگاهی PDF «آگاهی» نوشته سوزان بلکمور( -۱۹۵۱)، پژوهشگر فراروان‌ شناسی انگلیسی است و از مجموعه کتاب‌های «دانش معاصر» منتشر شده است. این کتاب درباره مفهوم آگاهی از منظر زیست‌شناسی، عصب‌شناسی و روانشناسی، تحلیل فراگیری ارائه می‌دهد. آگاهی چیست و دقیقن چه می‌کند ـ و آیا اصلا کاری می‌کند؟ چطور تحریک الکتریکی میلیون‌ها سلول کوچک مغز می‌تواند موجب تجربه‌ی ما از جهان شود؟ آگاهی که «آخرین راز بزرگ علم» نامیده می‌شود، اکنون موضوع بحث‌های داغ است، و تحولات جدید هیجان‌انگیزی که در حوزه‌ی پژوهش مغز صورت گرفته است میدان را به روی زیست‌شناسان، عصب‌پژوهان، روان‌شناسان و فیلسوفان گشوده است.

  • عنوان : کتاب آگاهی
  • نویسنده: سوزان بلکمور
  • مترجم: رضا رضایی
  • زبان: فارسی
  • شاخه: متافیزیک
  • فرمت کتاب : pdf
  • نوع کتاب: چاپی
  • تعداد صفحات : 202
  • حجم فایل :  5 MB

دانلود کتاب آگاهی PDF

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

معرفی کتاب آگاهی

«آگاهی» نوشته سوزان بلکمور( -۱۹۵۱)، پژوهشگر فراروان‌ شناسی انگلیسی است و از مجموعه کتاب‌های «دانش معاصر» منتشر شده است. این کتاب درباره مفهوم آگاهی از منظر زیست‌شناسی، عصب‌شناسی و روانشناسی، تحلیل فراگیری ارائه می‌دهد. آگاهی چیست و دقیقن چه می‌کند ـ و آیا اصلا کاری می‌کند؟ چطور تحریک الکتریکی میلیون‌ها سلول کوچک مغز می‌تواند موجب تجربه‌ی ما از جهان شود؟ آگاهی که «آخرین راز بزرگ علم» نامیده می‌شود، اکنون موضوع بحث‌های داغ است، و تحولات جدید هیجان‌انگیزی که در حوزه‌ی پژوهش مغز صورت گرفته است میدان را به روی زیست‌شناسان، عصب‌پژوهان، روان‌شناسان و فیلسوفان گشوده است.
 
در این کتاب خواندنی بحث می‌شود که آیا ما واقعن اختیار (اراده‌ی آگاهانه) داریم یا نه، و چه چیزی سبب تصور ما از «خود» می‌شود؛ از بعضی نظریه‌های مهم نیز بحث شده است. از جمله آزمایش‌های جدید در مورد عمل و آگاهی، بینایی و توجه، حالت‌های تغییر یافته‌ی آگاهی، و آثار و عوارض آسیب‌های مغزی و داروها. سوزان بلکمور می‌پرسد که آیا آگاهی نوعی توهم نیست، و نشان می‌دهد که دانشمندان و فیلسوفان وقتی می‌کوشند فاصله‌ی عمیق میان جهان مادی و تجربه‌های شخصی ما را پر کنند با چه دشواری‌های عظیمی مواجه می‌شوند.

این کتاب شامل:

1-تعریف آگاهی
2-ذهن های آسیب دیده
3-دیدن بدون دیدن
4-زمان و مکان
5-نظریه های آگاهی
6-توهّم بزرگ
7-روح و جان
8-هیپنوتیسم و گسست
9-اراده آگاهانه
10-تکامل آگاهی و… میباشد.

این کتاب تقدیم به شما عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

دانلود کتاب گنج نامه اسرار نسخه ها pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

تصاویر کتاب/
دکمه بازگشت به بالا