توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب بیگانه آلبر کامو pdf و صوتی

دانلود کتاب بیگانه آلبر کامو pdf و صوتی

دانلود کتاب بیگانه آلبر کامو pdf و صوتی /کتاب بیگانه نوشتهی آلبر کامو است. این کتاب برای نخستین بار در سال 1942 منتشر شد. کتاب بیگانهی آلبر کامو به عنوان یکی از نخستین آثار ادبی در حوزهی آبسوردیسم شناخته میشود. فلسفهی آبسورد (absurd) میگوید تلاش انسان برای پیدا کردن معنی در جهان بیهوده خواهد بود زیرا دنیا معنی یگانهای ندارد. اگرچه این مکتب فکری شبیه به مکتب اگزیستانسیالیسم میماند اما آبسوردیسم معتقد است که هرگونه تلاش برای پیدا کردن معنا هم کاری عبث و بیهوده است.

 • عنوان : کتاب بیگانه آلبر کامو 
 • نویسنده: آلبر کامو
 • مترجم pdf : علی اصغر خبره زادهجلال آل احمد
 • گوینده صوتی : آرمان سلطان‌زاده
 • زبان: فارسی
 • شاخه: رمان
 • نوع کتاب: چاپی
 • تعداد صفحات : 65
 • تعداد جلد: (1)
 • فرمت کتاب : pdf
 • : 15000تومان
 • حجم فایل : -MB

دانلود کتاب بیگانه آلبر کامو pdf و صوتی
دانلود کتاب بیگانه آلبر کامو pdf و صوتی

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

نقد و بررسی کتاب صوتی بیگانه

ابداع کتابهای صوتی یکی از تاثیرگذارترین اتفاقاتی بود که در قرن اخیر رخ داده است. این روزها که زندگیها به شدت ماشینی شده است کمتر کسی زمان کافی برای مطالعه پیدا میکند. کتابهای صوتی به دلیل سهولت استفادهشان میتوانند اوقات خالی خواننده را پر کنند. به این معنی که شما میتوانید هنگامی که مشغول کارهای دیگر هستید به کتاب صوتی گوش کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

کتاب پیشرو یکی از بهترین کتابهای نوشته شده در حوزهی ادبیات است. کتاب بیگانهی آلبر کامو  تاکنون توسط هزاران نویسنده و منتقد ادبی پیشنهاد شده است و بارها در فهرست کتابهای پرفروش نشریات مختلف در سراسر دنیا قرار گرفته است.

دربارهی کتاب صوتی بیگانه اثر آلبر کامو

کتاب بیگانه نوشتهی آلبر کامو است. این کتاب برای نخستین بار در سال 1942 منتشر شد. کتاب بیگانهی آلبر کامو به عنوان یکی از نخستین آثار ادبی در حوزهی آبسوردیسم شناخته میشود. فلسفهی آبسورد (absurd) میگوید تلاش انسان برای پیدا کردن معنی در جهان بیهوده خواهد بود زیرا دنیا معنی یگانهای ندارد. اگرچه این مکتب فکری شبیه به مکتب اگزیستانسیالیسم میماند اما آبسوردیسم معتقد است که هرگونه تلاش برای پیدا کردن معنا هم کاری عبث و بیهوده است.

آلبر کامو در کتاب بیگانه تناقضی را برای خواننده ترسیم میکند که در روزمره برای خیلی از خوانندگان نیز رخ میدهند. تناقض بین بی تفاوتی و رویارویی با حقیقت زندگی. شخصیت اصلی داستان مرسو نام دارد، این شخصیت بی تفاوت نیست بلکه تنها هدفش در زندگی این است که با حقایق روبهرو شود. او به شدت منطقی است و این منطق راه را برایش هموارتر کرده است. آلبر کامو درباره شخصیت مرسو میگوید: «مرسو نمیخواهد زندگی را ساده کند. بلکه او فقط هرچه هست، همان را میگوید. در نتیجهی این کارش جامعه برای پیشرفتش به سرعت احساس تهدید میکند و او را از خود میراند.»

نکته جالب دربارهی شخصیت مرسو این است که در طول داستان به نظر میآید شخصیت مرسو ثابت میماند، یعنی او همان آدم بیتفاوتی است که از ابتدای داستان بوده است. اما وقتی در داستان پیش میرویم متوجه رشد شخصیت مرسو میشویم. در ابتدای داستان، جامعه مرسو را طرد کردهاست و او قادر به درک احساسات مردم نیست. اما در میانهی داستان این رفتارش تغییر میکند.

آلبرکامو به وسیلهی شخصیت مرسو، یکی از مهمترین مسائل بشری را مطرح میکند، اهمیت «انتخاب» در زندگی که از مباحث اصلی اگزیستانسیالیسم و آبسوردیسم است. موضوعاتی که در آثار کامو برجسته و مورد توجهاند.

 

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

تصاویری از کتاب/
دکمه بازگشت به بالا