توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان pdf

دانلود کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان pdf

دانلود کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان pdf کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان اثر خیرالله مردانی است ؛ این کتاب ردیه تندی علیه تصوف و صوفیه است. در بیست فصل این کتاب نویسنده تلاش می‏کند منحرف بودن عقاید صوفیه و ضدیت آن با آموزه‏ های اسلامی را ثابت کند. از جهت دیگر شواهدی نقل می‏کند مبنی بر ضلالت صوفیان و عدم هماهنگی رفتار و اخلاق آنها با ائمه اطهار و با نقل شطحیات و کلمات نامأنوس آنها نتیجه می‏گیرد گفته‏ ها و نوشته‏ های صوفیه از کتب ضاله است و در ضمیمه کتاب استفتائات مراجع تقلید را در تأیید سخن خود نقل می‏کند.

  • عنوان :  کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان
  • نویسنده: خیرالله مردانی
  • زبان: فارسی
  • شاخه: عرفان و تصوف
  • نوع کتاب: چاپی
  • تعداد صفحات: –
  • : 1500 تومان
  • حجم فایل : 6.5 MB

دانلود کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان pdf

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

توضیحات کتاب:

کتاب تحقیقی در تصوف و عرفان اثر خیرالله مردانی است ؛ این کتاب ردیه تندی علیه تصوف و صوفیه است. در بیست فصل این کتاب نویسنده تلاش می‏کند منحرف بودن عقاید صوفیه و ضدیت آن با آموزه‏ های اسلامی را ثابت کند. از جهت دیگر شواهدی نقل می‏کند مبنی بر ضلالت صوفیان و عدم هماهنگی رفتار و اخلاق آنها با ائمه اطهار و با نقل شطحیات و کلمات نامأنوس آنها نتیجه می‏گیرد گفته‏ ها و نوشته‏ های صوفیه از کتب ضاله است و در ضمیمه کتاب استفتائات مراجع تقلید را در تأیید سخن خود نقل می‏کند.

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

 

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

دانلود کتاب گنج نامه اسرار نسخه ها pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دکمه بازگشت به بالا