توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی pdf

 دانلود کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی pdf

دانلود کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی pdf کتاب «تو کله خر هستی» نوشته‌ی جین سینسرو است که انتشارات نسل نواندیش آن را در سال 1396 با ترجمه‌ی نفیسه معتکف راهی بازار نشر کرد. کتاب این اثر هم با خوانش الهه پرسون از سوی انتشارات آوانامه در مدت 8 ساعت و 11 دقیقه منتشر شده است.

  • عنوان : کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی
  • نویسنده: جین سینسرو
  • مترجمان : نفیسه معتکف
  • زبان: فارسی
  • شاخه: روانشناسی
  • نوع کتاب: pdf
  • تعداد صفحات: 76
  • : 7000 تومان
  • حجم فایل : 56 MB

دانلود کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی pdf

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

نقد و بررسی کتاب تو کله خر هستی

«روزی می‌رسد که خطر غنچه ماندن روی شاخه، دردناک‌تر از خطر شکفته شدن باشد». این جمله از کتاب تو کله خر هستی برو پیش! موفق می‌شوی نشان می‌دهد که برای رهایی از وضعیتی که آن را دوست نداریم و احساس راکد بودن در آن می‌کنیم، اول از هر چیز باید بدانیم که با خواستن کاری درست نمی‌شود. رفتن به سمت اراده و عزم راسخ موضوع مهمی است. این که چطور ترس‌ها و باورهای غلط را کنار بگذاریم و به آنچه که برای خود به عنوان هدف در نظر گرفته‌ایم برسیم.

 

درباره کتاب  تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی

کتاب «تو کله خر هستی» نوشته‌ی جین سینسرو است که انتشارات نسل نواندیش آن را در سال 1396 با ترجمه‌ی نفیسه معتکف راهی بازار نشر کرد. کتاب این اثر هم با خوانش الهه پرسون از سوی انتشارات آوانامه در مدت 8 ساعت و 11 دقیقه منتشر شده است.

اگر تصمیم گرفته‌اید که به مرحله‌ای از خودشناسی برسید و از این طریق شخصیت خود را بهبود ببخشید این کتاب برای شماست. نویسنده در این کتاب راهنمایی برای پیدا کردن کودک درون و توجه به آن را ارائه می‌دهد. این کتاب شامل 5 بخش و 16 فصل است. مواردی از جمله ضمیر ناخودآگاه، حضور در لحظه، درک از خود، عشق ورزیدن به خود، مراقبه، شکرگزاری، بخشیدن، تصمیم، توکل، اراده و … در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

سینسرو در کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می‌شوی به خواننده توضیح می‌دهد که چطور با کنار گذاشتن افکار منفی و ترس‌ها می‌توان شهامت خود را بالا برد، عیب و ایرادها را پیدا کرد. او راهکارها و روش‌هایی را به شکل داستان، تمرین و توصیه در این بخش‌ها ارائه می‌کند تا مخاطب با چالش شناخت خود بتواند زندگی سرشار از امید و عشق خلق کند. در حقیقت کسی که به این مرحله برسد می‌تواند با توکل و تلاش به زندگی آرام، شغل و همسر دلخواه دست پیدا کند. کافی ست که باور کنیم انسان لایق یک زندگی موفق است.

 جین سینسرو در کتاب تو کله خر هستی با لحن طنزگونه به مخاطب می‌گوید که با کله خر بودن می‌توان قدرت درونی را پیدا کرد و به اهداف رسید. او در تفاوت خواستن و اراده می‌گوید: «خواستن یعنی اینکه روی مبل لم بدهی و بی‌خیال مجله ورق بزنی. اراده کردن یعنی از جای خودت بلند شوی، آستین همت را بالا بزنی و به دنبال تحقق رؤیاهایت بروی.»

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

دانلود کتاب گنج نامه اسرار نسخه ها pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

تصاویری از کتاب/
 

 پک کتاب های علوم غریبه/pdf❤️

دکمه بازگشت به بالا