توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب صوتی در نبردی مشکوک

دانلود کتاب صوتی در نبردی مشکوک

کتاب در نبردی مشکوک، اثری معروف از نویسندهٔ برنده جایزهٔ نوبل ادبیات جان اشتاین بک است که در قالب داستانی خواندنی از سیاست‌های نظام سرمایه‌داری آمریکا و استثمار قشر ضعیف جامعه توسط سرمایه داران و باغداران می‌گوید و اینکه چطور هیچ حزبی اجازهٔ مخالفت با این نظام را نداشته است. این اثر برندهٔ جایزهٔ کتاب کالیفرنیا برای ادبیات عمومی شده است. بسیاری معتقدند که کتاب حاضر یکی از بهترین آثار اشتاین بک است. هم به دلیل داستان و هدف آن و هم به دلیل قلم و قدرت نویسندگی اشتاین بک. دانلود کتاب صوتی در نبردی مشکوک

 • عنوان : کتاب در نبردی مشکوک
 • نویسنده : جان اشتاین‌بک
 • ترجمه : محمد قاضی
 • گوینده : شقایق مهرابی
 • زبان : فارسی
 • شاخه :  رمان و داستان
 • فرمت کتاب : صوتی
 • تعداد فایل صوتی  : 9
 • حجم فایل : 75 mb

دانلود کتاب صوتی در نبردی مشکوک
دانلود کتاب صوتی در نبردی مشکوک

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

معرفی کتاب در نبردی مشکوک:

این کتاب از نظام سرمایه‌داری می‌گوید و انسان‌هایی که زندگی‌شان براثر آن و شکاف طبقاتی موجود در جامعه، دچار آسیب‌های فراوانی شده است.

داستان، سرگذشت کسانی است که زندگی آنها براثر شکاف طبقاتی جامعه به تنگ آمده و خواهان خیزش و دریافتِ حقوق طبیعی خویش هستند.
داستان از دستمزد پایین کارگران باغ‌های سیب آغاز می‌شود و به جنبش و اعتصاب‌هایی می‌انجامد که سراسر جامعه را دربر می‌گیرد و آن را دگرگون می‌سازد.
درواقع این کتاب نقدی است به نظام سرمایه‌ داری که خون طبقه‌ی کارگر را می‌مکد و چیزی جز منافع خویش در نظر نمی‌گیرد. به همین سبب، اشتاین‌ بک به حمایت و طرفداری از نظام کمونیسم محکوم شد؛ اما آنچه در این کتاب روایت می‌شود، بسیار فراتر از جهانِ اشتراکی کمونیستی است.

جان اشتاین‌ بک نویسنده‌ی بزرگ و معاصر آمریکایی است که به‌ سببِ آفرینش آثار واقعی و تخیلی‌، در سال ۱۹۶۲ جایزه‌ی نوبل ادبیات را دریافت کرد.

درباره کتاب در نبردی مشکوک

کتاب در نبردی مشکوک، اثری معروف از نویسندهٔ برنده جایزهٔ نوبل ادبیات جان اشتاین بک است که در قالب داستانی خواندنی از سیاست‌های نظام سرمایه‌داری آمریکا و استثمار قشر ضعیف جامعه توسط سرمایه داران و باغداران می‌گوید و اینکه چطور هیچ حزبی اجازهٔ مخالفت با این نظام را نداشته است. این اثر برندهٔ جایزهٔ کتاب کالیفرنیا برای ادبیات عمومی شده است. بسیاری معتقدند که کتاب حاضر یکی از بهترین آثار اشتاین بک است. هم به دلیل داستان و هدف آن و هم به دلیل قلم و قدرت نویسندگی اشتاین بک. 

جان اشتاین بک در این کتاب از انسان‌هایی می‌گوید که در برابر ظلم و ناعدالتی، برای ساخت دنیایی بهتر می‌ایستند. کتاب در نبردی مشکوک روایت‌گر داستان جوانی به نام جیم نولان است. او که متصدی یک فروشگاه در کالیفرنیای آمریکا است، روزی در راه بازگشت از محل کار خود به اجتماعی از احزاب چپ در میدان لینکلن برمی‌خورد و با وجودی که تا آن زمان عضو هیچ گروه و حزب خاصی نبوده است، می‌ایستد و به سخنان رهبر گروه گوش می‌دهد. در همان حال ناگهان پای پلیس به این تجمع باز می‌شود و جیم که اصلا قصدی از آن‌جا بودن نداشت، باتونی به سرش می‌خورد و دستگیر می‌شود. او در دفاع از خودش اعلام می‌کند که متصدی فروشگاهی در نزدیکی میدان لینکلن است و آنان می‌توانند برای اثبات حرفش به فروشگاه بروند و سؤال کنند. اما مدیر فروشگاه که استخدام شخصی چپ‌گرا را به ضرر خود می‌دانست، هرگونه آشنایی و همکاری با جیم را تکذیب کرد. در نتیجه او به جرم ولگردی به 30 روز زندان محکوم گردید.

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

تلگرام مجله سیراف 

 1. دانلود آموزش فال قهوه و پاسور | تصویری
 2.  دانلود مجموعه چاکرا و انرژی ها | تصویری
 3. دانلود آموزش دعا و طلسمات یهودی | تصویری
 4. دانلود آموزش فال تاروت | تصویری
 5. دانلود مجموعه فیلم های دفینه و تفسیر علائم
 6. دانلود آموزش جامع علم جفر | ویدیو
 7. دانلود مجموعه 80 طلسم پرکاربرد | ویدیو
 8. دانلود مجموعه فیلم گام به گام دعانویسی
 9. دانلود مجموعه فیلم های دفینه و تفسیر علائم
 10. دانلود مجموعه ۲۵۰ کتاب علوم غریبه و متافیزیک pdf
 11. دانلود مجموعه ۲۰۰ کتاب علوم غریبه و متافیزیک pdf
 12. دانلود مجموعه 210 کتاب علوم غریبه و متافیزیک pdf
 13. دانلود مجموعه ۲۱۳ کتاب علوم غریبه و متافیزیک pdf
 14.  پک کتاب های علوم غریبه/pdf
 15.  مجموعه کتاب میرداماد کبیر شامل ۸ جلد pdf
 16.   دانلود ۱۰ کتاب سکه شناسی تاریخ ایران باستان
 17.  دانلود پکیج بهترین کتاب رمل/pdf
 18.  پکیج ۱۲۰ کتاب گنج یابی و دفینه یابی/pdf
 19.  پکیج ۳۶ عددی کتاب های استاد قندی/PDF
 20.   پکیج ۲۵ کتاب هیپنوتیزم /PDF
 21.  پکیج ۱۸۰ کتاب علوم غریبه/PDF
 22.  پکیج ۸۵ کتاب گنج یابی و دفینه یابی/pdf
 23.  مجموعه ۱۲ کتاب دعا نویسی/pdf
 24.  مجموعه ۲۵ کتاب دعا نویسی/pdf
 25.  مجموعه ۵۰ کتاب دعا نویسی/pdf
 26. دانلود کتاب مجموعه رسائل در علوم غریبه pdf
دکمه بازگشت به بالا