توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب مرجان جادو pdf

دانلود کتاب مرجان جادو pdf

دانلود کتاب مرجان جادو pdf در این پست از سایت، دانلود کتاب علوم غریبه مرجان جادو شیخ بهایی نسخه کامل به همراه اسرار و رمزهای کتاب را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب مرجان جادو یکی از بهترین آثار و کتابهای علوم غریبه و دعانویسی و طلسمات استاد بزرگ عرفان شیخ بهایی میباشد . کتاب مرجان جادو در زمینه گنج یابی و دفینه یابی هم مطالب و اطلاعات کاملی از جمله انواع دعا برای پیدا کردن گنج و دفینه و همچنین دعا برای شکستن طلسم گنجها و دفینه را در خود جای داده است .

  • عنوان : کتاب مرجان جادو
  • نویسنده:  شیخ بهایی
  • زبان: فارسی
  • شاخه: علوم غریبه
  • نوع کتاب: pdf
  • نوع کتاب: چاپی
  • تعداد صفحات: 1273
  • : 7900 تومان
  • حجم فایل : 323 MB

دانلود کتاب مرجان جادو pdf

 

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

 

معرفی کتاب مرجان جادو

در این پست از سایت، دانلود کتاب علوم غریبه مرجان جادو شیخ بهایی نسخه کامل به همراه اسرار و رمزهای کتاب را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب مرجان جادو یکی از بهترین آثار و کتابهای علوم غریبه و دعانویسی و طلسمات استاد بزرگ عرفان شیخ بهایی میباشد . کتاب مرجان جادو در زمینه گنج یابی و دفینه یابی هم مطالب و اطلاعات کاملی از جمله انواع دعا برای پیدا کردن گنج و دفینه و همچنین دعا برای شکستن طلسم گنجها و دفینه را در خود جای داده است .

کتاب مرجان جادو همچنین ذکر و دعاهای بسیار نایاب و قوی و مجرب برای بخت گشایی و کارگشایی و گشایش و باز شدن بخت باز شده را دارد . کتاب مرجان جادو توسط استاد بزرگ علوم غریبه و دانشمند ایرانی شیخ بهایی نوشته شده است . مرجان جادو جزو برترین و مهمترین آثار و کتابهای استاد شیخ بهایی در زمینه های گنج و دفینه یابی و کشف عتیقه های زیرزمینی و همچنین بخت گشایی و کارگشایی و افزایش رزق و روزی و همچنین باطل کردن انواع سحر جادو و طلسمات و ذکر و دعا و ادعیه های قوی و مجرب میباشد. 

کتابی مناسب برای خودآموز علوم غریبه

 کتاب نایاب و گرانقیمت مرجان جادو یکی از بهترین و کاملترین کتاب در زمینه علوم غریبه و متافیزیک و ادعیه حاجات و طلسمات و آینه بینی و احضار موکل نوری و ناری و فتح کنوز و دفائن و گنج یابی و ابطال سحر و جادو و کارگشایی و بخت گشایی و افزایش رزق و روزی و هزاران ادعیه حاجات دیگر… بصورت کامل و جامع و بصورت فایل Pdf و ۱۲۷۳ صفحه و به زبان فارسی از عالم بزرگوار استاد شیخ بهایی می باشد. این کتاب را برای تمامی علاقمندان به علوم غریبه و متافیزیک پیشنهاد می شود.

طلسم ها

در کتاب مرجان جادو شما طلسم های بسیار زیادی در شاخه های مختلفی یاد می گیرید که در این مقاله کوتاه فرصتی برای معرفی همه آنها نیست ولی در ادامه ی مطلب ما چندین مورد از این طلسم را برای شما قرار داده ایم تا شما بدانید با خواندن این کتاب چه مطاالبی را یاد میگرید.

۱. شفای بیماری ها

با توجه به مطالبی که در کتاب مرجان جادو می خوانید شما آشنایی کامل با طلسم های رفع بیماری و مرض پیدا می کنید و شیوه انجام دادن این طلسم ها نیز در کتاب به صورت کامل به شما آموزش داده می شود. این طلسم کاملا بدون خطر است و از قدرت انسان در طبیعت به وجود می آید.

۲. افزایش رزق و روزی و حل کردن مشکلات زندگی

مشکلات زندگی مانند بدهکاری ها و کمبود درآمد برای بسیاری از مردم اتفاق می افتد. اگر شما به اندازه کافی تلاش می کنید ولی رزق و روزی مناسبی ندارید، طلسم هایی وجود دارد که رزق و روزی شما را افزایش می دهد. این طلسم بسیار کارامد است و از قدیم مورد استفاده مردم قرار گرفته است.

۳. افزایش عشق و محبت میان همسر

اگر مشکلاتی با همسر خود در خانه دارید و حس می کنید محبت میان شما مانند قبل نیست نگران نباشید. در کتاب مرجان جادو طلسم های گشایش بخت و افزایش محبت میان همسر و پیدا کردن همسر به صورت کامل توضیح داده شده است و روش آنجام آنها نیز برای شما قرار داده شده است.

بدون داشتن اذن و علم استفاده نشود

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

دانلود کتاب گنج نامه اسرار نسخه ها pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

 
دکمه بازگشت به بالا