توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر صوتی

دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر صوتی

دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر صوتی کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی و از آثار مشهور وی می باشد. استفان کاوی مقالات بسیاری را در زمینه های نظیر رهبری، توسعه فردی و سازمانی تالیف کرده و دارای آثاری در زمینه های اجتماعی و خانوادگی می باشد.

  • عنوان : کتاب هفت عادت مردمان موثر
  • نویسنده: استفان کاوی
  • مترجمان : محمد رضا آل یاسین
  • گوینده : الهه مسعود
  • زبان: فارسی
  • شاخه: رمان
  • نوع کتاب: صوتی
  • تعداد صفحات: –
  • : 10000 تومان
  • حجم فایل : 203 MB

دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر صوتی
دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر صوتی

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

درباره کتاب

کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی و از آثار مشهور وی می باشد. استفان کاوی مقالات بسیاری را در زمینه های نظیر رهبری، توسعه فردی و سازمانی تالیف کرده و دارای آثاری در زمینه های اجتماعی و خانوادگی می باشد. استفان کاوی علاوه بر اینکه نویسنده ای خلاق، برجسته و نیز سخنرانی ماهر می باشد، کتاب ها و آثار او در زمینه های مدیریتی همواره توانسته در صدر بسیاری از کتب پر فروش جهان جای گیرد و نیز به زبان های گوناگون جهان نیز ترجمه و انتشار یافته است. او طی سال های متمادی به فعالیت در زمینه آموزش رهبران و مدیران شرکت ها پرداخته و با ایجاد تحول عظیم در آن ها بر شهرت خود افزود.

او به کسب چندین دکترای افتخاری و جوایز متعدد بین المللی نایل آمد. کتاب « هفت عادت مردمان موثر » او دارای شهرتی جهانی است و به ده ها زبان زنده دنیا ترجمه شده و میلیون ها نسخه از آن در کشورهای مختلف سراسر دنیا به فروش رفته است. این کتاب به مدت 10 سال در فهرست پرفروش ترین کتابهای جهان قرار داشت. مجله فوربس در سال ‌٢٠٠٢ این کتاب  را یکی از ‌١٠ کتاب موثر مدیریتی در قرن بیستم معرفی کرده است. شما می توانید در این صفحه به دانلود کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر  و pdf کتاب هفت عادت مردمان موثر به صورت رایگان بپردازید.

ما در ادامه فایل صوتی کتاب هفت عادت مردمان موثر را برای شما قرار داده ایم.  کتاب هفت عادت مردمان موثر نکات ظریفی می‌پردازد و به نیازهای باطنی انسان پاسخ می دهد . دانلود رایگان کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر که هدیه ایست ویژه از سایت موفقیت موسسه ملک پور  در اختیار شما سروران ارجمند قرار دارد. امید است با بهره مندی از مطالب ارزشمند کتاب هفت عادت مردمان موثر بتوانید با ایجاد تغییرات هوشمندانه زندگی فردی، اجتماعی و کاری خود را متحول نمایید. 

کتاب هفت عادت مردمان موثر به یک ساختار از عادت هایی می پردازد که می تواند شما را به موفقیت برساند. یک موقعیت یا وضعیت را در نظر بگیرید. اگر آن را کنترل کنید تا اینکه همان لحظه بهش واکنش نشان بدهید، در واقع شما کنشگرایانه برخورد کردید. در کتاب صوتی زیر آقای کاوی به این هفت عادت می پردازد.

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

دانلود کتاب گنج نامه اسرار نسخه ها pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دکمه بازگشت به بالا