توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم؟ pdf

دانلود کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم؟ pdf

دانلود کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم؟ pdf /آلن دوباتن فيلسوف برجسته معاصر و نويسنده کتاب‌هاي پرطرفدار با موضوع فلسفه و زندگي در کتاب چگونه عشق خود را پيدا کنيم با شما درباره موضوع بسيار مهم و حساس عشق و عاشق شدن صحبت مي‌کند.

اين کتاب از مجموعه کتاب‌هاي مدرسه زندگي است. موسسه مدرسه زندگي در نقاط مختلف دنيا فعاليت مي‌کند و خدماتي در حوزه روان‌شناسي در قالب کلاس، فيلم‌سازي، همايش و …. مي‌دهد. يکي از خدمات موسسه هم انتشار کتاب‌هايي در باب مهم‌ترين مسايل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر است.

دانلود کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم؟ pdf
دانلود کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم؟ pdf

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

درباره کتاب چگونه عشق خود را پيدا کنيم

آلن دوباتن مي‌گويد برجسته‌ترين جنبه‌ي غريزه در امر عشق وسواس آن است. ما نمي‌توانيم عاشق هر کسي شويم؛ ما تحت هدايت شديد سنخ (type) خود هستيم. شايد بسياري از گزينه‌هاي خوبي را که به ظاهر عالي به نظر مي‌آيند رد کنيم و در توضيح کاستي‌هاي آن‌ها تنها بتوانيم آرام و زير لب بگوييم: مناسب من نيست. در مقابل، ممکن است به دلايلي کاملاً فراي اختيار آگاهانه‌مان شديداً جذب گزينه‌هاي ديگري شويم که چندان مناسب ما نيستند. حال اين سوال در ذهن شما نقش خواهد بست که، واقعاً چرا ما عاشق افرادي بخصوصي مي‌شويم و گزينه‌هاي ديگر را رد مي‌کنيم؟ چرا اين سنخ را داريم، نه سنخ ديگري؟ چه عواملي بر انتخاب‌هاي ما تأثير مي‌گذارند؟

آلن دوباتن در اين کتاب درباره نکات مهم عشق و عاشقي صحبت مي‌کند؛ عواملي که بر انتخاب عاشقانه ما تاثير مي‌گذارند. غريزه‌ هاي مشکل‌ساز در راه انتخاب عاشقانه، موانع يافتن عشق، مشکلاتي که معشوق‌ هاي ما ممکن است داشته باشند مثل مشکل در غريزه تاييد شدن، تکامل و… و در نهايت نقش واقع‌ بيني در انتخاب عاشقانه و يا به عبارتي انتخاب آگاهانه و به دور از خيالپردازي.

 

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

دانلود کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم؟ pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

دانلود کتاب مجربات روحانی pdf

تصاویری از کتاب/
دکمه بازگشت به بالا