توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.

دانلود کتاب کمال ذهن/pdf و صوتی

دانلود کتاب کمال ذهن/pdf و صوتی

دانلود کتاب کمال ذهن/pdf و صوتی اگر کتاب شکست عادت های کهنه (که قبلا در سایت برای کاربران عزیز قرار داده ایم) را مطالعه کرده باشید حتما با طرز فکر و بیان جذاب 

  • عنوان :  کتاب کمال ذهن
  • نویسنده: دکتر جو دیسپنزا
  • مترجم: روزبه ملک زاه
  • زبان: فارسی
  • شاخه: روانشناسی
  • نوع کتاب: چاپی
  • تعداد صفحات: 737
  • : 12000 تومان
  • حجم فایل پی دی اف  : 5 MB + حجم فایل صوتی 331 mb

10 درصد تخفیف با کد تخفیف 140007

دانلود کتاب کمال ذهن/pdf و صوتی
دانلود کتاب کمال ذهن/pdf و صوتی

در صورت نداشتن رمز دوم و پرداخت از طریق کارت به کارت از واتس آپ یا تلگرام پیام بدهید.

درخواست کتاب از طریق واتس آپ کلیک کنید

توضیحات کتاب کمال ذهن/

اگر کتاب شکست عادت های کهنه (که قبلا در سایت برای کاربران عزیز قرار داده ایم) را مطالعه کرده باشید حتما با طرز فکر و بیان جذاب 

سخن نویسنده در مورد کتـاب

کمال ذهن در اصل برای دانشمندان، محققین و دانشگاهیان نوشته نشده است، بلکه برای انسانی عادی نوشته شده است که می‌خواهد درک کند که علم توانایی تغییر ما را تأیید می‌کند و ما به عنوان ابناء بشر قابلیت‌های فوق العاده‌ای داریم. باید اعتراف کنم که این کتاب برای شخص خودم معلم فوق العاده‌ای بوده است. من امروز متفاوت هستم، چون با وجود تمام دلایلی که داشتم، دست از کار نکشیدم. حالا بهتر می‌‌فهمم که چرا این کتاب را نوشته‌ام. تنها هدف و نیتم این بود که به مردم کمک کنم زندگی‌شان را تغییر دهند. اگر این کتاب در زندگی یک نفر هم تغییری ایجاد کند، پس از نظر من ارزش زحماتم را داشته است.

بخشی از متن کتاب کمال ذهن

همواره اینگونه نیست که ابتدا یاد بگیریم و سپس تجربه کنیم. یادم می آید وقتی بچه بودیم، برادرم را متقاعد کردم که قبل از اسکی نیازی به آموزش نداریم. به او گفتم فقط کافی است اسکی را کنار هم نگه داریم و تا می توانیم با میله ها خود را هل دهیم و مستقیم به پایین کوه برسیم. حدود دو دقیقه روش کار را برایش توضیح دادم و گفتم که تا پایین مسیر باید بدنش را در وضعیت های خمیده نگه دارد. همان طور که انتظار می رود، آن روز پر از غافلگیری های ناخوشایند بود. وقتی داشتیم از پیست حرفه ای پایین می رفتیم، چند لحظه بیشتر طول نکشید که متوجه شدیم نمی توانیم خود را متوقف کنیم. این تازه شروع ماجرا بود.

این کتاب ارزشمند تقدیم به عزیزان

بنر سایت

در صورت مشکل در دانلود و یا درخواست کتاب و مقاله پیام بدهید.

در صورت ناراضی بودن از کتاب و خرید، در واتس اپ به ما اطلاع بدهید تا مشکل را برطرف و مبلغ عودت داده شود.

در صورتی که شما مالک هر یک از کتب داخل سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد، ضمناً منبع اکثر کتب سایت های دیگر هستند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها نمی پذیریم.

https://t.me/Fal_Doa_talesm

تصاویری از کتاب/
دکمه بازگشت به بالا