اخبار سیرافبزرگان سیرافیتصاویرسیرافماه محرم سیراف
موضوعات داغ

زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402

زائرین سیرافی هر ساله در پیاده روی اربعین شرکت می کنند و مسیری طولانی را از سیراف تا کربلا طی می کنند. این مسیر حدود 1200 کیلومتر است و زائرین معمولاً 7 تا 12 روز برای طی کردن آن زمان می گذارند.

زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402

زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402 زائرین سیرافی هر ساله در پیاده روی اربعین شرکت می کنند و مسیری طولانی را از سیراف تا کربلا طی می کنند. این مسیر حدود 1200 کیلومتر است و زائرین معمولاً 7 تا 12 روز برای طی کردن آن زمان می گذارند.

زائرین سیرافی از همه اقشار جامعه هستند و از جوانان و نوجوانان تا افراد مسن در این پیاده روی شرکت می کنند. آنها معمولاً در قالب کاروان های کوچک یا بزرگ حرکت می کنند و خود را به کربلا می رسانند.

پیاده روی اربعین برای زائرین سیرافی یک تجربه معنوی و روحانی است. آنها در طول این مسیر به یاد امام حسین (ع) و شهدای کربلا می افتند و برای آرامش و آسایش جهان دعا می کنند.

در سال 1445 هجری قمری، حدود 500 نفر از زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین شرکت کردند. این زائرین از طریق راه زمینی و با پای پیاده خود را به کربلا رساندند.

زائرین سیرافی در طول مسیر از حمایت و پشتیبانی مردم محلی برخوردار می شوند. مردم روستاها و شهرهایی که زائرین از آنها عبور می کنند، با آنها غذا و آب می دهند و به آنها کمک می کنند تا مسیر خود را ادامه دهند.

پیاده روی اربعین برای زائرین سیرافی یک تجربه فراموش نشدنی است که آنها را برای سال های آینده به یاد خواهد گذاشت.

در اینجا برخی از تجربیات زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین آورده شده است:

  • “پیاده روی اربعین یک تجربه معنوی و روحانی بود. من در طول این مسیر به یاد امام حسین (ع) و شهدای کربلا افتادم و برای آرامش و آسایش جهان دعا کردم.”
  • “پیاده روی اربعین یک تجربه سخت اما ارزشمند بود. من در طول این مسیر با مردمی از سراسر جهان آشنا شدم و تجربه های زیادی کسب کردم.”
  • “پیاده روی اربعین یک تجربه فراموش نشدنی بود که من همیشه آن را به یاد خواهم داشت.”

پیاده روی اربعین یک رویداد مهم مذهبی و فرهنگی است که میلیون ها نفر از سراسر جهان در آن شرکت می کنند. زائرین سیرافی نیز هر ساله در این پیاده روی شرکت می کنند و با پای پیاده خود را به کربلا می رسانند.

و در پایین تصاویری از زائرین سیرافی را آماده کردیم و به نمایش میزاریم تا به یادگار بماند.

تصاویر منتخب زائرین سیرافی در بیاده روی اربعین 1445 

زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین 1402
زائرین سیرافی در پیاده روی اربعین
علی سماچی ، محمد آتشکار ، عباس کارگر
علی اکبر بادپا عباس کمالی رضا بادپا ابراهیم شنبدی فاظل بادپا
محمد بادپا احمد خسروی حبیب عطار

عباس کارگر

       

          
منبع
زائرین سیرافی در اربعین حسینی 98 | تصاویرزائرین سیرافی در اربعین حسینی 97/تصاویرتصاویر زائرین سیرافی در اربعین سید الشهدا 96 (2)تصاویر زائرین سیرافی در اربعین 96 (1)

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا