توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
اخبار مؤسسه سیراف پارسسیراف

دیدار با سفیر سوییس – موسسه سیراف پارس

دیدار با سفیر سوییس

در سومین روز از نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، میهمان نمایندگی سفارت سوییس در نمایشگاه بین المللی بودیم. گروه اعزامی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان در راستای آشنا نمودن سایر ملل با فرهنگ و آیین های این بخش از سرزمین هنر پرور و زرخیز ایران زمین ضمن اجرای موسیقی محلی به رسم میهمان نوازی مردمان استان بوشهر هدایایی از صنایع دستی و سوغات استان بوشهر را به سفیر سوییس اهدا نمود .

در این دیدار از طرف موسسه سیراف پارس نیز هدایایی اعطاء گردید و با توجه به سفر سفیر سابق سوئیس به سیراف، ضمن اظهار شادمانی از اجرای برنامه های آیینی بوشهر از پیشنهاد بازدید از استان بوشهر و بندر سیراف استقبال نموده و قول دادند در صورت فراهم بودن شرایط در اسفندماه سفری به استان بوشهر داشته باشند .

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا