توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
تعبیر خوابمیم

تعبیر خواب مدرسه و محل تحصیل از منابع مختلف

در این پست قصد داریم به شما عزیزان تعبیر خواب مدرسه و محل تحصیل از منابع مختلف را شرح می دهیم، در واقع اگر ترجیح می دهید تحلیلی از خواب خود که در آن حضور در مدرسه را تجربه کرده اید، حتما ادامه این مطلب را بخوانید.

تعبیر خواب مدرسه و محل تحصیل از منابع مختلف

تعبیر خواب مدرسه و محل تحصیل از منابع مختلف,تعبیر خواب مدرسه رفتن,تعبیر خواب مدرسه ابن سیرین,تعبیر خواب مدرسه شبانه روزی,تعبیر خواب مدرسه نرفتن,تعبیر خواب مدرسه توپ تاپ,تعبیر خواب مدرسه خالی,تعبیر خواب مدرسه دیدن,تعبیر خواب مدرسه کودکی,تعبیر خواب مدرسه قبلی,تعبیر خواب مدرسه امام صادق,تعبیر خواب مدرسه ساختن,تعبیر خواب مدرسه خرابه

مدرسه: فرآیند یادگیری، آنچه در مدرسه آموخته‌ایم – البته اینجا منظور درس‌های کتاب های آموزشی نیست.، بلکه روابط متقابل با دیگران، ساختار کلاس‌ها، رقابت، برتری، سر افکندگی، کار گروهی و غیره است. عادات رفتاری و واکنش‌های عاطفی که طی دوران مدرسه شکل گرفته‌اند – بلوغ در این دوران رخ می‌دهد و ما را با بسیاری از احساسات، غرایز و انتخاب‌های جدید مواجه می‌کند. گاهی این تصویر در رویا به احساس تنهایی و طرد شدگی اشاره می‌کند و این دلیل استرس‌های است که بسیاری از کودکان و نوجوانان باید به هنگام ترک کردن مادرانشان برای نخستین بار و حاضر شدن در مدرسه تجربه کنند.

کلاس درس: مطالعه، ارتباط با افراد متخصص و ذی صلاح، حس اینکه مدرسه چه شرایط و موقعیتی را برای شما پدید آورده است. برای تفسیر این رویا بهتر است از خود بپرسید به راستی از دوران مدرسه چه آموخته‌اید.

فارغ التحصیلی: آزمون‌هایی که در زندگی و پیوندهای عاطفی در پیش رو دارید، حس بزرگسال بودن یا هنر و مهارتی که شنا را با اشتقلال بزرگسالانه می‌رساند، همچنین احتمالا با احساس ارزش و اعتبار شما نزد خود ارتباط دارد.

سالن ورزش: پذیرفتن ریسک برای آموختن چیزی تازه، خطر کردن، سلامت جسمانی.

کتابخانه مدرسه: دانش و توان یادگیری، معلومات انبار شده

جاهای مختلف مدرسه: توانایی یا مشکل خاصی

لباس مدرسه: رفتار اجتماعی و قوانین اخلاقی که در مدرسه فرا می‌گیریم.

دوست دوران مدرسه: رفتار و نگرش‌هایی که در دوران مدرسه ایجاد کرده‌اید و گسترش داده‌اید در وجود شما باقی مانده‌اند و امروز نیز به مانند دوستی قدیمی با شما همراهند.

مدرسه، دانشگاه و دیدن مکان‌هایی از این دست در خواب همگی نماد نشان دادن منطق و مسیر صحیح پرداختن به کارهاست. با دیدن اینگونه خواب‌ها بایستی به اوضاع پریشان اطراف خود سر و سامانی دهیم تا بتوان راه درست را انتخاب کرد. دیدن گم کردن کتاب یا دیر رسیدن به کلاس درس در خواب آشفتگی اوضاع را نشان می‌دهد که با برنامه ریزی می‌توان بر این مشکلات غلبه کرد. اما تعبیر خواب مدرسه به روایت معبرین غربی چگونه است؟

برايت مى‌گويد: ديدن مدرسه در خواب، نشانه‌ى آن است كه بايد در انجام كارهايتان دقت داشته باشيد.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است

 • خواب دوران مدرسه:
 1. بر دانش شما اضافه می‌شود
 2. شروع یک دوره خوب
 • در یک مدرسه تدریس می‌کنید: سادگی و پاکدلی شما باعث خوشبختی می‌شود
 • بچه‌ها به مدرسه می‌روند: برای موفقیت باید میانه رو و متواضع باشید
 • در یک مدرسه هستید: نارضایتی و ناکامی در کارها

لوک اویتنهاو می‌گوید:

 • مدرسه: پیری عاقبت به خیر
 • مدرسه پر از شاگرد: مشکلات
 • جزو شاگردان بودن: رنج و زحمت

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید در مدرسه ای حضور دارید، علامت آن است که در کارهایی ادبی امتیازی به دست می‌آورید.
 • اگر خواب ببینید در هنگام نوجوانی به مدرسه می‌روید، نشانه آن است که اندوه و بدبختی زمان حال شما را به یاد تفریحات و صداقت ایام گذشته می‌اندازد.
 • اگر خواب ببینید در مدرسه کتب علمی یا فلسفی تدریس می‌کنید، علامت آن است که برای به دست آوردن مقامی ادبی تلاش خواهید کرد. اما ابتدا باید از پس نیازهای روزانه زندگی بربیایید.
 • اگر خواب ببینید به ساختمان مدرسه ایام کودکی نگاه می‌کنید، علامت آن است که وقایع تلخ و اندوهبار بر زندگانی شما سایه می‌افکند.

 

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید:

آ الف ب
پ ت ث
جیم چ ح
خ دال ذ
ر ز ژ
س ش صاد
ض ط ظ
عین غین ف
قاف کاف گاف
لام میم نون
ه واو ی

لینک خبر

همچنین بخوانید:  تعبیر خواب دیدن تابه چیست؟ خریدن ماهیتابه در خواب چه تعبیری دارد؟

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا