توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
اخبار مؤسسه سیراف پارسسیراف

پاکسازی جنگل حرای عسلویه در روز جهانی تالابها/تصاویر-موسسه سیراف پارس

پاکسازی جنگل حرای عسلویه در روزجهانی تالابها

به گزارش روابط عمومی موسسه سیراف پارس،به مناسبت ۱۳بهمن روز جهاتی تالابها،به همت گروه عکاسی پیکسل متشکل از عکاسانی طبیعت دوست از شهرستانهای عسلویه، کنگان و پارسیان و با همکاری موسسه سیراف پارس،محدوده جنگل حرا در شهرستان عسلویه مورد پاکسازی قرار گرفت.

آنچه امروز در این عمل زیبا مورد تاسف قرار گرفت، زباله ریزی توسط گردشگران و خانواده هایی است که در این طبیعت خدادادی، ساعاتی را دور از زندگی ماشینی سپری می نمایند و دردناکتر آنکه تعدادی پرنده ها و آبزیان دریایی بخاطر استفاده از این ضایعات پلاستیکی تلف گردیده اند. پیشنهاد می شود صنعت موجود در منطقه خصوصا خدمات شهری منطقه ویژه، به صورت دوره ای،نسبت به پاکسازی روزانه این مجموعه زیبا و ماندگار برنامه ریزی نمایند.

 

پاکسازی جنگل حرای عسلویه

پاکسازی جنگل حرای عسلویه

پاکسازی جنگل حرای عسلویه

پاکسازی جنگل حرای عسلویه درروزجهانی تالابها

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا