توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
گام به گام

دانلود گام به گام کار و فناوری نهم

امروز هم برای شما قصد داریم تا یکی دیگر از گام به گام نهم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم . همانطور که در عنوان نوشتیم در این مطلب گام به گام کار و فناوری نهم متوسطه را فراهم کرده ایم.

دانلود گام به گام کار و فناوری نهم

جواب فعالیت های کار و فناوری نهم

دانلود گام به گام کار و فناوری نهم

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

نام درس : کار و فناوری | موضوع : گام به گام درسی | نویسنده : نمره برتر

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه نهم

 

دانلود گام به گام کار و فناوری نهم : امروز هم برای شما قصد داریم تا یکی دیگر از گام به گام نهم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم . همانطور که در عنوان نوشتیم در این مطلب گام به گام کار و فناوری نهم متوسطه را فراهم کرده ایم. کار و فناوری نهم یکی از درس های مهم در یاد گیری ابزارها ، کارها ، شناخت مواد و … بشمار میرود . در این مطلب نیز کتاب کار و فناوری نهم با جواب قرار داده شده است .

مشکلات لینک دانلود

 

 [مجله سیراف]

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا