دعا و طلسممذهبی

دعای دفع مزاحم و رهایی از شر و پلیدی ها سریع التاثیر

هر کسی ممکن است در مسیر زندگی خود با سختی ها، مشکلات، گرفتاری ها و تلخی های بزرگ و کوچک روبرو شود، در ادامه یکی دیگر از پست ها و عناوین سایت سیراف می توانید دعای دفع مزاحم و رهایی از شر و پلیدی ها سریع التاثیر را بخوانید.

دعای دفع مزاحم و رهایی از شر و پلیدی ها سریع التاثیر

این دعا گره گشا قوی و نتیجه بخش است و مشکلات را سریع تر حل می کند.

دعای دفع شر مزاحم,دعای دفع شر مزاحم از زندگی,دعاي دفع شر مزاحم,دعا دفع شر مزاحم,دعای دفع شر همسایه مزاحم,دعای دفع شر و مزاحم,دعای برای دفع شر مزاحم,دعا برای دفع شر مزاحم,دعا جهت دفع شر مزاحم,دعا برای دفع شر مزاحم از زندگی,دعا برای رفع شر مزاحم,دعا برای دفع شر همسایه مزاحم,دعا برای دفع شر و مزاحم,دعا برای دفع شر مزاحم نی نی سایت,دعا برای رفع شر و مزاحم,دعایی برای دفع شر مزاحم

دعای دفع مزاحم و رهایی از شر و پلیدی ها سریع التاثیر

برای دفع مزاحم و ظالم و شرور ، پس از نماز ظهر به نیت دفع مزاحم و ظالم ، هفتصدوهشتادوشش مرتبه ذکر بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید. پس از خاتمه ، بلافاصله ذکر ذیل را هفتاد مرتبه تکرار کند :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ. عَنَتَ لَهُ الْوُجُوهُ ، وَخَشَعَتْ لَهُ الْأَصْوَاتُ ، وَ وَجَلَت مِنهُ الْقُلُوبُ ، اَسئَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ وتُسَلِّمَ سیدَنا مُحَمَّدٍ و آله ، وَأَنْ تَقضی حَاجَتِی فی هَلاک ( نام شخص ظالم یا مزاحم را بگوید ) یا قاهِرُ یا مُقتَدِرَ یا مُنتَقِمُ یا اللهُ یا اللهَ .

میتواند این عمل را به عنوان یک ختم در نظر بگیرد و آنرا را یک هفته یا چهارده روز متوالی ادامه دهد. این عمل از مجربات است و حتما نتیجه خواهد داشت.


title%

لینک خبر

همچنین بخوانید:  دعای دفع خطر و نجات از زلزله سریع التاثیر
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن