آتعبیر خواب

تعبیر خواب جویدن آدامس – دیدن ادامس در خواب چه تعبیری دارد؟

جویدن آدامس بادکنکی در خواب به بی خیالی ها و بی دقتی های شما اشاره دارد. بنابراین بهتر است زندگی خود را کمی جدی تر بگیرید.

تعبیر دیدن آدامس در خواب چیست؟

جویدن آدامس بادکنکی در خواب به بی خیالی ها و بی دقتی های شما اشاره دارد. بنابراین بهتر است زندگی خود را کمی جدی تر بگیرید.

دیدن رویای جویدن آدامس به شما نشان می دهد که افکار و احساسات واقعی خود را در درونتان حفظ کنید چرا که با بر ملا نمودن آنها ممکن است احساس آسیب پذیری کنید. از طرف دیگر، این خواب سمبل وضعیتی است که در آن گرفتار شده اید.

دیدن این رویا که نمی توانید از شر آدامس خود خلاص شوید، به شما نشان می دهد که فکر می کنید انسان بزدل و ناتوانی هستید. ممکن است شما مشکل فعلیتان را بیش از حد بزرگ کرده باشید و فکر کنید که هرگز نمی توانید راه حلی برایش پیدا کنید.

آدامس موجود در دهان شما نشانه ای دال بر وجود چیزی است که می خواهید آن را تجزیه و تحلیل یا هضم کنید. شاید احساس کنید بیشتر از آنکه موضوع را هضم کرده باشید آسیب دیده اید.

بلعیدن آدامس در خواب به معنای این است که شما از بی عدالتی ای که نسبت به یک شخص بسیار عزیز روا داشته اید بسیار پشیمان هستید و از آنجا که از کاری که انجام داده اید پشیمان هستید و مدام در ذهن خود در حال عذرخواهی از او هستید این خواب را می بینید.

باد کردن آدامس در خواب نشان دهنده این امر است که حتی با وجود اینکه فردی که خواب را می بیند در زندگی تجاری و خانوادگی خود، فرد بسیار خوبی است، اما برخی از افراد شایعاتی در موردش می گویند. در عین حال، به عنوان چیزهای ناخواسته در زندگی نیز تعبیر می شود.

علاوه بر این چنین خوابی ممکن است به این معنی باشد که شما باید کلمات و عباراتی را که بیان می کنید به دقت بررسی کنید زیرا ممکن است باعث شوند که دشمنانتان شایعاتی را در موردتان بگویند، بنابراین انتخاب کلمات صحیح بهترین راه حل است. همچنین بیانگر این امر است که تمام اسرار شما پس از اتفاق بدی که رخ می دهد فاش می شوند.

 

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  تعبیر خواب لوازم آرایش

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا