دعا و طلسممذهبی

دعا برای دفع خطرات هنگام بیرون رفتن از منزل

در یکی دیگر از پست ها و عناوین سیراف قصد داریم به شما عزیزان رهگشای تجربه شده ای به شما عزیزان شرح دهیم که سبب می شود از خطرات، گرفتاری ها، سختی ها و بلا ها در امان بمانید. مثل همیشه در ادامه دعا برای دفع خطرات هنگام بیرون رفتن از منزل را بخوانید.

صبا هاست

دعای دفع بلا,دعای دفع بلا در ماه صفر,دعای دفع بلا و چشم زخم,دعای دفع بلایای طبیعی,دعای دفع بلایا,دعای دفع بلای سیل,دعای دفع بلا و بیماری,دعای دفع بلا و گرفتاری,دعای دفع بلای طبیعی,دعای دفع بلای خواب بد,دعا های رهایی از بلا و خطر در زندگی روزمره,

دعا برای دفع خطرات هنگام بیرون رفتن از منزل

حضرت رضا علیه السلام فرمود: هرگاه پدرم از منزل بیرون می رفت می گفت:
بسم الله الرحمن الرحیم، خرجت بحول الله و قوته لا بحول منی و لا قوتی بل بحولک و قوتک یا رب متعرضا لرزقک فاتنی به فی عافیة. (174)
ایضا حضرت رضا علیه السلام فرمود: هر کس هنگامی که از خانه اش بیرون می رود ده بار سوره قل هو الله احد بخواند پیوسته در حفظ خداوند و نگهداری او است تا به خانه اش برگردد. (175)
ایضا حسن بن جهم از حضرت رضا علیه السلام حدیث کند که فرمود: چون (خواستی) از منزلت بیرون روی در سفر باشد یا در حضر بگو:
بسم الله آمنت بالله توکلت علی الله ما شاء الله لا حول و لا قوة الا بالله.
پس شیاطین باو برخورند و باز گردند و فرشتگان بروی آنها بزنند و بگویند: چه راهی شما بدو دارید در صورتی که او نام خدا را برده و به او ایمان آورده و بر او توکل کرده و گفته است: ما شاء الله لا حول و لا قوة الا بالله.(176)


title%

 

پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  دعای مجرب برای دفع اندوه و رهایی از سختی ها مجرب
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن