مهدویت و آخر زمان

بازگشت بیش از ۱۰۰ تروریست خطرناک داعشی به آلمان

ـ ابنا ـ بر اساس اطلاعات وزارت کشور آلمان بیش از 100 داعشی که تا به حال از مناطق بحرانی به آلمان بازگشته‌اند تجربه جنگی داشته و یا خود را برای مبارزات آماده می کنند.

ـ ابنا ـ بر اساس اطلاعات وزارت کشور آلمان بیش از 100 داعشی که تا به حال از مناطق بحرانی به آلمان بازگشته‌اند تجربه جنگی داشته و یا خود را برای مبارزات آماده می کنند.

یک سخنگوی وزارت کشور آلمان اعلام کرده است که برای بیش از حدود 100 نفر از اتباع داعش که تا به حال به آلمان بازگشته‌اند اطلاعاتی از طرف نهادهای امنیتی ارائه شده مبنی بر اینکه آن ها فعالانه در جنگ ها در سوریه و عراق شرکت کرده و یا در این زمینه آموزش دیده‌اند.

بر اساس اطلاعات نهادهای امنیتی آلمان بیش از 1.060 افراط گرای آلمانی در سال های گذشته آلمان را به مقصد سوریه و عراق ترک کرده‌اند. بر این اساس بعد از شکست های داعش در منطقه حدود یک سوم این افراط گرایان به آلمان بازگشته‌اند.

تروریسم داعش در تابستان سال 2014 بخش های بزرگی از شمال و شرق عراق را به تصرف خود درآورد. در آن زمان قلمرو این گروه تروریستی همچنین به بخش های بزرگی از کشور همسایه یعنی سوریه هم گسترش پیدا کرد.

در پی شکست های مکرر داعش این گروه تروریستی در ماه مارس سال 2009 آخرین سنگر خود در شرق سوریه را از دست داد اما سلول های این گروه تروریستی همچنان در این دو کشور فعال هستند. در هفته های اخیر خبرهایی درباره برخی اقدامات تروریستی این گروه در منطقه گزارش شده است.

کارشناسان درباره قدرت گرفتن مجدد داعش هشدار داده‌ان

 

5/5 (1 نظر)
همچنین بخوانید:  سخني با آقاي شيخ احمد عابديني

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

1 دیدگاه

  1. بازتاب: بازگشت بیش از ۱۰۰ تروریست خطرناک داعشی به آلمان | اس ام اس عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا