دارو خانه معنویدعا و طلسممذهبی

دعا برای برآورده شدن حاجات

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا دعا برای برآورده شدن حاجات و دعای مجرب برای گشایش در کارها برای شما همراهان گرامی قرارداده ایم .

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار سیراف دعا برای برآورده شدن حاجات و دعای مجرب برای گشایش در کارها برای شما همراهان گرامی قرارداده ایم . در زندگی برای گشایش در کارها و رفع مشکلات به خداوند و ائمه اطهار توسل نمایید و دعای مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد .

 

دعای مجرب برای برآورده شدن جمیع حاجات و گشایش کارها,دعای برآورده شدن جمیع حاجات,دعای سریع الاجابه جهت حاجت گرفتن,بهترین دعای حاجت,قویترین دعای مخصوص حاجت,دعای گشایش کارها,ذکر و دعای کارگشایی,طلسم گشایش کار

دعای مجرب برای برآورده شدن جمیع حاجات و گشایش کارها

برای برآورده شدن جمیع حاجات و سایر مهمات مجرب است به هر نیت که باشد سه نوبت سوره «یس» بخواند و هر نوبت که می خواند احتیاط می کند هرگاه به لفظ مبین می رسد یک انگشت خود را را گره می کند بعد از آنکه سوره را تمام کرد سه نوبت این دعا را بخواند:

«سبحان المفرج عن کل مهموم سبحان المنفس عن کل مدیون سبحان من جعل خزائنه بین الکاف و النون انّما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی ء و الیه ترجعون یا مفرج الهم فرج یا مفرج الهم فرج یا مفرج.»

آثار دهگانه قرائت سوره یس:

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله وسلم به امیرالمؤمنین فرمودند: ای علی! «یس» را بخوان که در آن ده اثر است: هر که آن را قرائت کند:

۱) اگر گرسنه باشد سیرگردد؛
۲) اگر تشنه باشد، سیراب گردد؛
۳) اگر عریان باشد، پوشانیده گردد؛
۴) اگر عزب باشد، ازدواج کند؛
۵) اگر ترسان باشد، امنیت یابد؛
۶) اگر مریض باشد، عافیت یابد؛
۷) اگر زندانی باشد، نجات یابد؛
۸) اگر مسافر باشد، در سفرش یاری شود؛
۹) نزد میت خوانده نمی شود مگر اینکه خدا بر او آسان گیرد؛
۱۰) اگر گمشده داشته باشد، گمشده اش را پیدا کند.
۲) پیدا شدن گمشده

شخصی به امیرالمؤمنین علی علیه السلام عرض کرد: بفرمایید وقتی چیزی یا کسی گم می شود چه باید بکنم؟

حضرت فرمودند: دو رکعت نماز بخوان و در هر دو رکعت بعد از حمد «یس» بخوان و بعد از آن بگو: یا هادی الضالّهِ رُدَّ عَلَیَّ ضالَّتی» ای هدایت کننده گمشدگان، گمشده ام را به من برگردان.
شخص می گوید: من این کار را کردم و بعد از مدتی خداوند گمشده ام را به من برگرداند.

منبع : سایت دعاشفا مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  دعای بازگشت همسر و جلب محبت که خانه را ترک کرده است

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا