دارو خانه معنویدعا و طلسم

چند دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر، دعای جلب محبت شوهر و دعای محبوب شدن نزد معشوق و همسر را که شامل ذکر یا ودود، ذکر یا عزیز، ختم سوره الضحی، ختم سوره طه و آیه الکرسی است را در این مطلب بخوانید.

سیراف| سرویس مذهبی – در میان ادعیه، اذکار، آیات قرآنی و وردهایی که بزرگان دین معرفی کرده‌اند چندین دعا برای عزیز شدن نزد دیگران مخصوصا دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر می توان یافت که در ادامه این دعاها را معرفی می‌کنیم.

 

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر

ذکر یا ودود برای عزیز شدن پیش شوهر

یکی از مجرب ترین اذکار ذکر یا ودود است و در دعا برای عزیز شدن نزد شوهر نیز بسیار کاربردی است. در دعا برای عزیز شدن نزد شوهر با ذکر یا ودود بایستی هر روز به مدت 10 روز 1021 مرتبه بگویید: « یا ودود ». امید است که این ذکر اثر کرده و با تسخیر قلب شوهر نزد وی عزیز شوید.

 

ذکر یا عزیز

هفت مرتبه به طرف او این ذکرها را بخوانید:

«یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید»

این کار را هفته ای چند بار انجام بدهید.

 

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر

 

عزیز شدن نزد خانواده شوهر با ختم سوره الضحی

برای عزیز و محبوب شدن نزد خانواده شوهرتان، ابتدا وضو بگیرید و بعد با نیت محبوبیت، ۱۱ مرتبه سوره الضحی را بخوانید.

« بسم الله الرحمن الرحیم وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه »

به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را و اگر طرف خانم بود به جای بن بخوانید بنت.

 

خواندن سوره طه برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

یکی دیگر از دعاها برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و افزایش محبت بین زن و شوهر، ختم سوره طه است که بسیار توصیه شده است. خانم ها می توانند برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهرشان هر روز با وضو و نیت، هنگام غروب آفتاب سوره طه را بخوانند.

 

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق

اگر می‌خواهید نزد معشوق خود عزیز شوید و قلبش را تسخیر کنید، می‌توانید دعایی که در زیر آمده است را بخوانید

« یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح »

همچنین می‌توانید دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد نظر را بخوانید تا انشاء الله وصلت سر بگیرد و به فرد مورد علاقه خود برسید.

 

سخن آخر

اگر از همسر خود بنا به شرایط دور هستید توصیه می‌کنیم دعای مهر و محبت و جلب محبت از راه دور را در ستاره بخوانید. امیدواریم با توکل به خدا و خواندن دعاهای مورد نظر در کنار اخلاق حسنه نزد همسر خود محبوب و عزیز باشید. 

setare.com

 

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  انواع لوح در علوم غریبه - حکاکی و نوشتن لوح برای حاجت

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا