دانستنی ها مذهبیمذهبی

ناگفته های رضا رویگری از کیان سریال مختارنامه

رضا رویگری بازیگر نقش کیان در سریال مختارنامه از علاقه خاصی که به امام حسین (ع) دارد گفت و از نقشش در مختارنامه به عنوان ماندگارترین نقش هایش یاد کرد.

رضا رویگری از علاقه خاصش به امام حسین (ع) میگوید

رضا رویگری بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون کشورمان است که در سریال مختارنامه و در نقش کیان یکی از بهترین تجربه های هنری اش را کسب کرد . این هنرمند کشورمان علاقه ویژه ای به امام حسین (ع) دارد و این شبها با فرارسیدن ماه محرم حضور مستمری در هیات های عزاداری امام حسین (ع) دارد.

رضا رویگری

عشق رضا رویگری به امام حسین (ع)

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم گفت:من عاشق امام حسین (ع) هستم. این روزها مثل تمام محرم هایی که تا به حال گذارنده ام به هیات و تکیه می روم و سالروز شهادت سیدالشهدا (ع) را به سوگ می نشینم.

وی در همین راستا افزود:من بچه تجریش هستم و از همان جوانی در هیات و تکایای این محله حاضر می شوم. تجریش تکیه های بی نظیری دارد و خود من هم در یکی از همین هیات ها همه سالها حضور یافته و به امام حسین (ع) متوسل می شوم.

رضا رویگری کیان مختارنامه

رضا رویگری در سریال مختارنامه

بازیگر سریال مختارنامه با اشاره به پخش هرساله این سریال تاکید کرد:وقتی به ماه محرم نزدیک می شویم شوق عجیبی دارم زیرا سریال مختارنامه پخش می شود و من تماشای چندباره این سریال را هم دوست دارم. نقش کیان در این سریال برای من جاودانه و افتخار دورانی حرفه ای من است و از آن دسته نقش هایی است که برای هر بازیگر شاید بکیار اتفاق بیافتد.

وی ادامه داد:مردم به من لطف زیادی دارند و هنگامی که در تکیه ها حاضر می شوم از من به عنوان کیان یاد می کنند. این برای هر بازیگری آرزو است که با نقشی چنین بزرگوار در دل مردم جا داشته باشد.

رضا رویگری کیان مختارنامه

رضا رویگری بازیگر نقش کیان در سریال مختارنامه

رویگری با اشاره بر آرزوی قلبی خود برای بازی در سریال های مذهبی تاریخی خاطرنشان کرد:با تمام وجود دوست دارم دوباره در سریالی با مضمون عاشورا بازی کنم اما امثال سریال مختارنامه هر صد سال یکبار اتفاق می افتد. چنین سریالی در نوع خود یگانه است و اینکه باز هم شانس به من رو بیاورد و نقشی به این زیبایی پیشنهاد شود تنها یک آرزو است.

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  استاد انصاریان، کنار اسلام دین‌سازی نکنید، داروی حل مشکلات، توسل به نام حضرت زهرا(س) به پیشگاه پروردگار است

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا