توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
اس ام اس مناسبتی

بهترین پیام تسلیت پدر برای دوست صمیمی و همکار

پیام تسلیت پدر می‌تواند نشانه همدردی شما با نزدیکان متوفی و داغ دیدگان باشد. این پیام‌ها معمولی با بیان جملات احساسی سعی می‌کند تا با ابراز همدردی نشان دهد که داغ دیدگان تنها نیستند.

سیراف| سرویس سرگرمی همواره از دست دادن عزیزان و نزدیکان یکی از بدترین حوادث زندگی هر شخصی است. این اتفاق ناگوار و سوزناک می‌تواند با همدردی دیگران کمی التیام یابد. دریافت پیام‌های تسلیت و همدردی، یکی از راه‌های شریک شدن در غم بازماندگان است. ستاره در این مقاله تعدادی از بهترین جملات و عبارت‌های کوتاه برای همدردی با بازماندگان به عنوان پیام تسلیت پدر را برای شما گردآوری کرده است.
 

پیام تسلیت پدر به بازماندگان و نزدیکان

 
هر از گاه در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه‌های دنیای فانی
جرس کاروان، از رحیل مسافری خبر می‌دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می‌سراید.
درگذشت پدر گرامیتان ما را بسیار اندوهگین نمود. این غم بزرگ را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنیم و برای ایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت خواهانیم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
کا من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام
ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومن تان را از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنم. خداوند متعال روح ایشان را با ارواح طیبه شهدا و معصومین محشور نماید و به شما و خانواده بزرگوارتان صبر جمیل عطا نماید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
پیام تسلیت پدر به دوستان و نزدیکان
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
درگذشت پدر گرامیتان آن یگانه گوهر بی همتای فرزانه را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم و برای شما و بازماندگان ایشان تقاضای صبر جمیل از خداوند منان آرزومندم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
‌ای چرخ فلک خرابی از کینه توست
بیدادگری شیوه دیرینه توست
‌ای خاک اگر سینه تو بشکافند
بس گوهر قیمتی که در سینه توست
درگذشت پدر گرامی تان را تسلیت عرض می‌کنم و آرزومندم که روح ایشان در سرای باقی در کنار پیامبر گرامی اسلام و ائمه اطهار جای گیرد.
 
بهترین پیام تسلیت پدر برای دوست صمیمی و همکار
پیام تسلیت پدر به دوست و نزدیکان
این کهنه رباط را که عالم نام است آرامگه ابلق صبح و شام است
بزمی است که وامانده صد جمشید است قصری است که تکیه گاه صد بهرام است
درگذشت مرحوم مغفور، پدر عزیز و گرامیتان را به شما و خانواده داغدارتان تسلیت عرض می‌کنم و برای شما و عزیزانتان صبری جمیل آرزومندم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
فقدان پدر گرامی تان ما را سخت اندوهگین کرد. رحمت و مغفرت الهی برای آن پدر گرامی و صبر و طول عمر، برای شما داغداران را از خداوند منان خواستاریم.
 
بیشتر بخوانید: مجموعه ای از شعر، تصویر و متن آگهی ترحیم پدر
خانواده محترم (نام خانواده مرحوم) با نهایت تاسف و تاثر از فوت پدر گرامی شما با خبر و بسیار اندوهگین شدم. این ضایعه بزرگ را به شما و خانواده محترمتان تسلیت می‌گویم و امیدوارم که خداوند روح آن مرحوم را قرین رحمت گرداند.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
بهترین پیام تسلیت پدر به دوستان نزدیک
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بی پایان شما، ما را در این غم بزرگ شریک خود بدانید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
غم از دست دادن پدر، غم بزرگی است. آرزو دارم که خداوند صبری بی پایان به شما عطا فرماید و روح آن مرحوم را غریق رحمت و مغفرت گرداند.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
از مرگ پدر گرامی تان با خبر و بسیار اندوهگین شدم. از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان صبری جمیل و برای آن مرحوم غفران و رحمت خواستارم.
 
متن پیام تسلیت برای مرگ پدر دوست
پیام تسلیت پدر به همکار
هر چند می‌دانم که در این شرایط سخت، هیچ کلامی تو را آرام نمی‌کند، اما باید بدانی که من در کنار تو هستم، من را در این غم شریک خودت بدان.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
همکار گرامی جناب آقای/ خانم (نام همکار) اینجانب با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت پدر محترمتان را به شما و خانواده گرامی تسلیت عرض می‌کنم و برای آن مرحوم مغفرت و برای شما صبر مسئلت دارم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
سوگ پدر سخت است و هیچ زبانی قادر به توصیف آن نیست، این غم صبری الهی می‌طلبد. دوست عزیزم مرا در غم از دست دادن یگانه بی همتا پدرت، شریک بدان.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
هر چند که قلم و زبان از بیان توصیف درد فوت پدر عزیزتان عاجز است، همدردی خانواده ما را در این غم بزرگ بپذیرید. تسلیت واژه کوچکی است که می‌تواند تسلی بخش داغ شما باشد.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
درگذشت جانسوز پدر گرامی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
خاموش شدن شمع وجود پدر گرامی و عزیز شما را تسلیت عرض می‌کنیم، باشد که ما را در غم خود شریک بدانید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
گلچین متن پیام تسلیت پدر
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
شاید نتوانم غم بزرگ تو را برای از دست دادن پدر عزیزت درک کنم، اما با تو در این غم شریک هستم و  تسلیت عرض می‌کنم، برای تو و بازماندگان آن مرحوم آرزوی صبری بزرگ دارم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
غم از دست دادن عزیزان و نزدیکان بسیار بزرگ و باورنکردنی است. هیچ جمله‌ای توصیف کننده این غم نیست. فقط خواستم که بدانی، در این غم همراه تو هستم و به تسلیت می‌گویم.
 
پیام تسلیت مرگ پدر دوست صمیمی
پیام تسلیت پدر دوست صمیمی
گفتم که چرا رفتی و تدبیر تو این بود
گفتا چه توان کرد که تقدیر همین بود
دوست گرامی و عزیز ضایعه درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض می‌کنم، باشد که روح آن مرحوم در بهشت برین آرام گیرد.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
انا لله و انا الیه راجعون
همکار گرامی درگذشت پدر ارجمند شما را تسلیت عرض می‌کنم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
اندوهت را با تمام وجود درک می‌کنم و می‌دانم که وجود دوستان و آشنایان در کنارت می‌تواند تسلی بخش این غم بزرگ باشد، من را در کنار خود و شریک غمت بدان.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
بهترین پیام تسلیت پدر به همکار
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
دوست عزیز و گرامی، فقدان پدر گرامیتان ما را بسیار اندوهگین نمود، بخشش و رحمت الهی برای آن عزیز سفر کرده و صبری جمیل برای جنابعالی از پروردگار خواهانیم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
تسلیت رفیق
ما را در غم خودت شریک بدان
 
عکس نوشته فوت پدر دوست و همکار
پیام تسلیت پدر همکار و دوست
داغ بی کرانیست غم از دست دادن پدر، این بزرگترین اسطوره زندگی، حال که خداوند این گونه مقدر نموده است، برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای شما بازماندگان شکیبایی آرزومندیم.
اندوه ما در غم از دست دادن پدر گرامیتان در جمله نمی‌گنجد، باشد که روح آن مرحوم در بهشت برین جای گیرد.
از طرف خانواده …
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
از عروج آسمانی پدر گرامیتان با خبر شدیم، با عرض تسلیت فراوان به دعا می‌نشینیم تا خداوند روح این عزیز را قرین رحمت و مغفرت گرداند.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
پیام تسلیت پدر برای همدردی با همکار
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ از دست دادن پدر، باشد که خداوند روح آن مرحوم را قرین رحمت گرداند و به شما و بازماندگان سلامتی و طول عمر عطا فرماید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
عرض تسلیت بنده را بپذیرید، تحمل سوگ پدر صبری الهی می‌خواهد، خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود:
و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
زیباترین پیام تسلیت پدر دوست و همکار
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
دوست و برادر ارجمند جناب آقای … عروج ملکوتی پدر گرامی شما را تسلیت عرض می‌کنم.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
رحلت پدر گرامیتان را تسلیت عرض می‌نمایم. مراتب تسلیت مرا به مادر بزرگوار اعلام بدارید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
تسلیت کلمه‌ای نیست که بتوانم با آن تو را آرام کنم، چرا که از دست دادن همچو پدری عزیز و بزرگوار، صبری بزرگ می‌خواهد. امیدوارم که روح آن مرحوم در پرتو نور الهی آرام گیرد.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
خاموش شدن شمع نورانی وجود پدرتان را تسلیت عرض می‌کنم باشد که ما را در این غم بزرگ شریک بدانید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
پیام تسلیت پدر
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
مرگ تنها یک واژه نیست بلکه دریایی است از غم و اندوه برای بازماندگان، رفیق عزیز می‌دانم که غم از دست دادن پدر بسیار بزرگ است، باشد که این پیام تسلی باشد برای روح آزرده تو.
‌♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
می‌دانم که شب هجران بزرگ مرد زندگیت سخت می‌گذرد و لحظه لحظه آن عذابی است باورنکردنی، دوست عزیزم من را در غم خود شریک بدان.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
اندوه ما در غم از دست دادن آن پدر بزرگوار در واژه نمی‌گنجد تنها می‌توانیم از خداوند متعال برای آن مرحوم، مغفرت و رحمت و برای شما بازماندگان صبری جمیل بخواهیم.
از طرف خانواده …
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
اندوه بی پایان من از درگذشت پدر عزیزت را پذیرا باش. دوست عزیزم مرا در غم خود شریک بدان و اگر کاری از دستم برمی آید دریغ نکن. امیدوارم که روح آن مرحوم در سایه لطف خداوند آرام گیرد.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
پیام تسلیت پدر به دوست صمیمی
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
فوت پدر گرامیتان چنان باور نکردنی و سنگین است که به سختی به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر الهی تنها می‌توان صبور بود، ما را در غم خود شریک بدانید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
ضایعه درگذشت پدر مهربانتان را به شما و خانواده عزیزتان تسلیت عرض می‌کنم. باشد که این پیام تسلی بخش روح غمگین شما باشد.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
با کمال تاسف از مرگ پدر گرامی جنابعالی با خبر شدیم و این موضوع ما را بسیار متاثر نمود. امیدوارم که روح آن مرحوم در سایه لطف خداوند آرام گیرد و شما با صبر این ضایعه دردناک را سپری کنید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦‌
می‌دانم داغی که بر دلتان نشسته به این راحتی سرد نمی‌شود و از یاد نمی‌رود، چرا که مرگ پدر یکی از سخت‌ترین و ناگوارترین اتفاقات دنیاست. تسلیت ما را پذیرا باشید.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
پیام تسلیت پدر برای همدردی
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
درگذشت پدر گرامیتان چنان جان گداز و باورنکردنی بود که به سختی می‌توان آن را باور نمود. می‌دانم که در این لحظات سخت، واژه‌ها از عهده توصیف و تسلی غم شما عاجزند، اما تسلیت من و خانواده ام را بپذیرید، باشد که قطره‌ای از دریای بی کران اندوه شما کاسته شود.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
همکار گرامی (اسم همکار و سمت)
با نهایت تاسف و تاثر از فوت پدر شما آگاه شدیم. مراتب تسلیت ما را بپذیرید و ما را در غم خود شریک بدانید.
از طرف …
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
پیام تسلیت پدر برای همدردی با داغ دیدگان
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
مرگ، سیر جان از سبز خاک به نیلی بلند افلاک است. دامن از اشک تهی سازید که پیوستن به جانان سعادتی پایان ناپذیر است. روح پدر عزیزتان قرین رحمت الهی باشد.
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
سبک بالان به سهولت پرواز می‌کنند و پدر پاک شما این گونه بود که پروانه روحش به اعلی علیین پرواز کرد. پرواز ملکوتی پدر بزرگوارتان سیر در راه خداست و این باور اندکی از غم شما خواهد کاست. تسلیت ما را پذیرا باشید.
 

سخن پایانی

همانطور که خواندید این عبارت‌های کوتاه را می‌توان برای همدردی به عنوان پیام تسلیت پدر ارسال کرد و با بازماندگان احساس همدردی نمود. ستاره در «مقالات پیام تسلیت به همکار (ادبی، رسمی و صمیمانه)» و «مجموعه کامل پیام تسلیت رفیق و دوست (خودمونی، ادبی و شعر)» نیز پیام‌های دیگری برای بیان تسلیت گردآوری کرده است که شما می‌توانید از آن‌های نیز استفاده کنید.

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا