تازه های دنیای مدکیف

مدل کیف مجلسی دخترانه با طرح های فانتزی شیک و زیبا

صبا هاست

مدل کیف مجلسی دخترانه

در این مطلب از سایت سیرافی ها  برای شما عزیزان  مدل کیف مجلسی دخترانه  مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دخترانه جدید مدل کیف دخترانه ۲۰۱۹ کیف مجلسی مشکی مدل کیف دستی کیف دستی مجلسی مدل کیف دست دوز کیف مجلسی  فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

title%

مدل کیف مجلسی دخترانه

title%

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹

title%

مدل کیف دخترانه اسپرت

title%

مدل کیف دخترانه جدید

title%

مدل کیف دخترانه ۲۰۱۹

title%

کیف مجلسی مشکی

title%

مدل کیف دستی

title%

کیف دستی مجلسی

title%

نتایج یک تحقیق در انگلستان نشان می‌دهد ارزش وسایل کیف دستی خانم‌ها به طور متوسط، ۸۴۸ یورو است؛ از این میزان، ۷۲ یورو پول نقد و لوازم آرایشی به همین ارزش است، عینک آفتابی به ارزش تقریبی ۷۳ یورو، عطر در حدود ۵۸ یورو و یک برس کوچک به قیمت تقریبی ۵ یورو. در کیف زنان انگلیسی، دستگاه موبایل به ارزش تقریبی ۲۹۲ یورو رایج‌ترین چیز گران‌قیمت است. فکر می‌کنید نتایج یک تحقیق مشابه درباره کیف خانم‌های ایرانی چه باشد؟ …از میان ۱۲۰۰ زنی که در تحقیق فوق‌الذکر که به سفارش یک شرکت بیمه انجام شده بود شرکت کرده‌اند، اغلب آنها ارزش محتویات کیف‌شان را کمتر از ۲۰۰ یورو حدس می‌زده‌اند. از محتویات کیف دستی خانم‌ها که بگذریم؛ می‌بینیم خود کیف دستی آنها هم گاهی حسابی گران است. این مقدمه را داشته باشید تا وارد بحث کیف‌دستی زنانه بشویم.

title%

مدل کیف دست دوز

title%

کیف مجلسی

title%

مدل کیف مجلسی

برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن