مهدویت و آخر زمان

پیشرفت‌های عراق در آزادی‌های دینی در مقابل تبعیض علیه شیعیان در بحرین

به گزارش «شیعه نیوز»،   وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که عراق پیشرفتی را در زمینه آزادی‌های دینی در دوره گذشته رقم زده است.

 

به گزارش «شیعه نیوز»،   وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که عراق پیشرفتی را در زمینه آزادی‌های دینی در دوره گذشته رقم زده است.

کمیته آزادی دینی بین المللی وابسته به وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود نوشت که عراق پیشرفتی را در آزادی دینی حاصل کرده است، اما مسیحیان در عراق همچنان آواره هستند و مسئولان این کشور پیامدهای برجای مانده از داعش در حق ایزدی‌ها را رفع نکرده‌اند.

از سوی دیگر، این گزارش از محدودیت‌های اعمال شده توسط مسئولان بحرینی در حق شهروندان شیعه این کشور انتقاد و اعلام کرد: بحرین به تبعیض مداوم و سیستم‌مند خود علیه برخی از مسلمانان شیعه بر اساس هویت دینی آنها ادامه می‌دهد. شیعیان در بحرین از مدت‌ها قبل با دشواری‌هایی در پیدا کردن شغل و نمایندگی سیاسی و آزادی بیان و ارتقا در ارتش و نیز ساختن مساجد مواجه هستند.

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  نقدي بر عقيده فاسد وهابي پسند آقاي عابديني در توسل به اهل بيت عليهم السلام

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا