برخورد توهین آمیز نظامیان آل خلیفه با کودکان در زندان ها | مجله سیراف
مهدویت و آخر زمان

برخورد توهین آمیز نظامیان آل خلیفه با کودکان در زندان ها

نظامیان آل خلیفه در زندان الحوض الجاف بحرین با کودکان و نوجوانان بازداشت شده برخورد توهین آمیز و زشتی دارند.

برخورد توهین آمیز نظامیان آل خلیفه با کودکان در زندان ها

نظامیان آل خلیفه در زندان الحوض الجاف بحرین با کودکان و نوجوانان بازداشت شده برخورد توهین آمیز و زشتی دارند.

نگهبانان زندان الحوض الجاف بحرین، کودکان و نوجوان بازداشت شده در این زندان را به عمد مورد آزار و اذیت قرار می دهند و برخورد شنیع و زشتی با آنها دارند.

«ابتسام الصایغ» فعال حقوقی بحرین با اشاره به رنج و درد کودکان و نوجوانان بازداشت شده و شهادت یکی از محکومان در زندان های آل خلیفه، گفت: پلیس بحرین در زندان الحوض الحاف حضور می یابد و با نوجوانان کم سن به صورت خشن و تحقیر آمیز رفتار می کند تا آنها تضعیف کند.

الصایغ افزود: افزایش تعداد زندانیان در سنین کم بیانگر میزان رعایت نکردن حقوق کودکان است، زیرا مقامات آل خلیفه آنها را در تنگنا قرار می دهند و از خانواده ها و مدرسه دور می کنند؛ همچنین در زمانی که این کودکان به دلیل سن کم شان نیاز دارند که برخورد ویژه با آنها انجام شود،مسئولان زندان با آنها برخورد بسیار نامناسب دارند.

این فعال حقوقی گفت: جرم این کودکان محکوم این است که آنها به آزادی بیان که در کتاب های درسی شان تدریس می شود، پناه آوردند، اما این مسئله در واقعیت در بحرین اجرا نمی شود.

وی از وضعیت کنونی کودکان و نوجوانان بحرین ابراز تاسف کرد و گفت: نسل هایی وجود دارند که آینده شان به دست افراد غیرمسئول از بین می رود، زیرا این افراد با روش زور با آنها برخورد می کنند.

گفتنی است، مقامات آل خلیفه بیش از 500 کودک را از آغاز حرکت های مردمی در فوریه 2011 میلادی که خواهان دمکراسی در این کشور هستند، بازداشت کردند.

 

شیعه نیوز

 

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا