توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
مهدویت و آخر زمان

ترور یک شهروند شیعه دیگر در پایتخت پاکستان

تروریست های تکفیری دوباره دست به جنایت دیگری علیه شیعیان پاکستان زدند.

تروریست های تکفیری دوباره دست به جنایت دیگری علیه شیعیان پاکستان زدند.

عناصر گروه تکفیری سپاه صحابه امروز یک شهروند شیعه پاکستانی به نام “ظهیر اختر” 52 ساله را در منطقه “عرفان آباد” در محله “کورال” در شهر اسلام آباد پایتخت پاکستان به شهادت رساندند.

 

شهید ظهیر اختر ساله فرزند “دلباغ حسین” بود که در هیچ گروهی سیاسی عضویت نداشت.

دو روز پیش هم یک شهروند شیعه پاکستانی دیگر به نام “سید رضا حسین نقوی” در محله کورال توسط عناصر سپاه صحابه به شهادت رسید.

ترور شهید ظهیر اختر و شهید سید رضا حسین نقوی هر دو در منطقه کورال شهر اسلام آباد صورت گرفت،  در این محله کلانتری است و هر دو شهروند شیعه پاکستانی در نزدیکی کلانتری محله کورال ترور شدند.

گفتنی است شهرهای مختلف پاکستان طی سال های اخیر بارها صحنه ترور شیعیان این کشور بوده است و ده ها نفر از این شهروندان شیعه پاکستان در این سال ها در اقدامات تروریستی به شهادت رسیدند.

شیعیان پاکستان بارها با برگزاری تجمع، تظاهرات و تحصن به کوتاهی دولت این کشور در حفاظت از شهروندان شیعه پاکستانی در برابر اقدامات گروه های تکفیری اعتراض کردند.

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا