توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
دانستنی ها مذهبیدعا و طلسم

متن حرز حضرت علی با ترجمه و خواص آداب نوشتن حرز حضرت علی

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب دعا sirafiha.ir متن حرز حضرت علی با ترجمه و خواص,آداب نوشتن حرز حضرت علی را قرار دادیم . حرز حضرت علی (ع) خواص و فضیلت فراوانی دارد از جمله برای دفع بلا و بیماری و حفظ از شر حاکم و پادشاه ظالم نوشتن و به همراه داشتن حرز حضرت علی البته با رعایت آداب و شرایط گفته شده بسیار مجرب است .

متن حرز حضرت علی با ترجمه و خواص آداب نوشتن حرز حضرت علی

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب دعا sirafiha.ir متن حرز حضرت علی با ترجمه و خواص,آداب نوشتن حرز حضرت علی را قرار دادیم . حرز حضرت علی (ع) خواص و فضیلت فراوانی دارد از جمله برای دفع بلا و بیماری و حفظ از شر حاکم و پادشاه ظالم نوشتن و به همراه داشتن حرز حضرت علی البته با رعایت آداب و شرایط گفته شده بسیار مجرب است 

,حرز علی,حرز علی اصغر,حرز علی ای کنوش,حرز علی بن ابی طالب,حرز علی,حرز علی القاضی,حرز علی ابن ابی طالب,حرز علی الرضا,حرز عین علی,حرز عین علی چیست,حرز امام علی ای کنوش,حرز امیر المؤمنین علی بن ابی طالب,حرز الامام علی ابن ابی طالب,حرز علی البیت,حرز علی بن موسى الرضا,الحرز علی,حرز الامام علی کهیعص,حرز الامام علی للحمل,حرز عین علی,حرز السید علی القاضی,حرز سید علی القاضی,حرز الامام علی الرضا,حرز عین علی نی نی سایت,حرز عین علی مکتوب,حرز عین علی وفوائده,حرز عین علی علیه السلام,متن حرز عین علی,حرز عین امام علی,انگشتر حرز عین علی,سند حرز عین علی

خواص حرز حضرت علی,فواید نوشتن حرز حضرت علی,آداب نوشتن حرز حضرت علی,شرایط نوشتن حرز امام علی,روش و نحوه نوشتن حرز امام علی,دستورالعمل نوشتن حرز حضرت علی

متن حرز حضرت علی با ترجمه و خواص,آداب نوشتن حرز حضرت علی

حضرت علی بن ابی طالب (علیه السلام) اولین امام شیعیان و همسر حضرت زهرا (سلام الله علیها) است.

ایشان درروز ۱۳ رجب سال ۶۰۱ م، جهان را به قدوم مبارک خویش منور فرمودند.

ایشان معصوم دوم در مکتب تشیع می باشند و سرآغاز امامت با پیشوائی آن حضرت می باشد.

آن بزرگوار در روز عید غدیر از سوی پیامبر اسلام به امر پروردگاربه مردم جهت امر امامت و هدایت امت معرفی شدند و قریب ۳۰ سال امامت فرمودند که ۵ سال از این مدت امر خلافت را نیز بر عهده داشتند.

آن حضرت پس از عمری مبارزه با انحرافات و کج روی ها سرانجام در شامگاه لیله القدر ۱۹ ماه مبارک رمضان در سن ۶۳ سالگی به ضرب شمشیر ابن ملجم مرادی ملعون مجروح و در ۲۱ ماه رمضان به شهادت رسیدند. مرقد منور آن حضرت در شهر نجف اشرف قرار دارد.

از آن بزرگوار ادعیه و احراز و احادیث زیادی نقل گردیده که در اینجا به یکی از آن حرزها، به اقتضای نگارش در محصول “حرز چهارده معصوم” اشاره می شود.

متن حرز

إِلَهِی کُلَّمَا أَنْعَمْتَ عَلَیَّ بِنِعْمَهٍ قَلَّ لَکَ عِنْدَهَا شُکْرِی وَ کُلَّمَا ابْتَلَیْتَنِی بِبَلِیَّهٍ قَلَّ لَکَ عِنْدَهَا صَبْرِی فَیَا مَنْ قَلَّ شُکْرِی عِنْدَ نِعَمِهِ فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ یَا مَنْ قَلَّ صَبْرِی عِنْدَ بَلَائِهِ فَلَمْ یَخْذُلْنِی وَ یَا مَنْ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ یَا مَنْ رَآنِی عَلَى الْخَطَایَا فَلَمْ یُعَاقِبْنِی عَلَیْهَا صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اغْفِرْ لِی ذَنْبِی وَ اشْفِنِی مِنْ مَرَضِی- إِنَّکَ عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیر.

ترجمه

اى خداى من هر وقت که بخشیدى بر من نعمتى را کم است از براى تو نزد آن نعمت شکر من، و هر آنگاه که امتحان نموده مرا به بلائى کم است از براى تو نزد آن صبر من. پس اى شخصى که قلیل است شکر من نزد نعمتهاى او پس محروم نساخته اى مرا و اى کسى که کم است صبر من نزد بلاى او پس ترک ننموده اى یارى مرا، و اى کسى که دیده است مرا بر گناهان پس رسوا نکرده است مرا، و اى شخصى که دیده است مرا بر خطاها پس عقاب ننموده است مرا بر آنها، رحمت فرست بر محمّد و آل محمّد و بیامرز از براى من و شفا بده مرا از بیمارى من [از این بیمارى، بیمارى من این‏] بدرستى که تو بر همه چیز قادرى.

آداب حرز

حرز امیرالمومنین آداب ویژه ای دارد که لازم است فرد استفاده کننده آنها را رعایت نماید. این آداب عبارتند از:

۱- نوشتن حرز بصورت صحیح و بدون غلط
۲- وضو داشتن و رو به قبله بودن در موقع نگارش حرز
۳- رعایت احترام قلبی و داشتن اعتقاد نسبت به تاثیرات آن
۴- رعایت تقوای الهی در جهت همسو شدن با صاحب حرز و تاثیر بیشتر
۵- وضو داشتن در موقع همراهی مطلوب است
۶- همراه داشتن در دستشویی اشکالی ندارد (بشرط عدم قصد بی احترامی)

خواص حرز

حرز امیرالمومنین خواص و آثاری طبق متن روایت دارد که عبارتند از:

دفع بیماری
دفع شر پادشاهان و ستمگران

منبع : سایت اسم اعظم

برگرفته از سایت دعاگو

*************************************************

بازنشر : دعا سایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی و فال و تعبیر خواب و باستان شناسی )

doasite.com

 

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا