توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
دانستنی ها مذهبیدعا و طلسم

دعای رفع ترس از جن و اجنه و از بین رفتن ترس از جن و انس

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب دعا سایت sirafiha.ir دعای رفع ترس از جن و اجنه و از بین رفتن ترس از جن و انس را قرار دادیم .

دعای رفع ترس از جن و اجنه و از بین رفتن ترس از جن و انس

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب دعا سایت sirafiha.ir دعای رفع ترس از جن و اجنه و از بین رفتن ترس از جن و انس را قرار دادیم . دعای زیر از دعاهای قوی و مجرب قرآنی برای دفع ترس و استرس و اضطراب از جن ها و اجنه می باشد . به منظور در امان ماندن و حفظ از شر اجنه و جنیان و محفوظ ماندن از آزار و اذیت جن ها و رفع اضطراب و استرس از دیدن اجنه می توان از ذکر و دعای قرآنی زیر استفاده کرد . دعا سایت …

,دعای ترس از جن و روح,دعای ترس از جن نی نی سایت,دعای ترس از جنب شدن,دعا به جهت ترس از محتلم شدن در خواب,دعای ترس از جنابت,دعای ترس از جنگ,دعای ترس بچه از جن,دعای اجنه,دعای دفع اجنه,دعای احضار اجنه,دعای دفع اجنه و شیاطین,دعای دوری اجنه از خانه,دعای تسخیر اجنه,دعای جذب اجنه,دعای کشتن اجنه,دعای حرز اجنه,دعای دوری از اجنه,دعای دفع اجنه و شیاطین از خانه,دعای دفع جن از بدن,دعای دفع جن از خانه,دعای دفع جن در مفاتیح,دعای دفع جن کافر,دعای دفع جن و انس,دعای دفع جن میکائیل,دعای دفع جن و روح,دعای احضار جن مسلمان,دعای احضار جن صوتی,دعای احضار جن مسلمان صوتی,دعای احضار جن در خانه,دعا برای دفع اجنه و شیاطین,دعای دوری جن از خانه,دعا برای دوری جن از خانه,دعای کشتن جن,دعای دوری از جن,دعا برای دوری از اجنه

دعای رفع ترس از جن و اجنه و از بین رفتن ترس از جن و انس

دعای ترس از دیدن جن,دعای ترس از اجنه,دعای غلبه بر ترس از جن,دعای رهایی و نجات از شر جن,دعای خلاص شدن از اجنه,دعای حفظ از آزار و اذیت اجنه,دعای در امان ماندن از اجنه,دعای ایمنی از اجنه و جن,دعای دفع شر جنیان و اجنه,دعای برطرف شدن ترس از اجنه و جن

دعای رفع ترس از جن و اجنه و از بین رفتن ترس از جن و انس

نکاتی درباره ترس از جن :

۱- برخى از این نوع ترس ها از نگرش غلط و غیرواقعى و باورهاى نادرست ناشى مى شود که در طول زندگى براى شما شکل گرفته است.

شما تصویرى صحیح از ماهیت جن و چگونگى تأثیر و میزان آن در ذهن و اندیشه خود ندارید و به عبارت دیگر در مجموعه-شناخت هاى شما اطلاعات غلط وجود دارد و موجب ترس گردیده.

۲- گاهى اوقات نیز ترس ازجن و غیره اکتسابى و یاد گرفته شده است یعنى به خاطر تلقین دیگران و یا ترس و دلهره آنها از تاریکى و غیره و مشاهده عکس العمل هاى آنها در برابر تاریکى و نظایر آن به تدریج شما نیز از آن ترسیده اید و ترس از آن در فکر و اندیشه شما لانه کرده است.

۳- گاهى نیز ممکن است چنین ترس هایى به خاطر حادثه و اتفاقى ناگوار و وحشتناکى است که در گذشته دور یا نزدیک در تاریکى و تحت تأثیر اوهام و خیالات و گمان تأثیر جن و روح، رخ داده و از آن زمان و حادثه ناگوار به بعد، به خاطر همراه بودن حادثه ناگوار باتاریکى و با یاد روح و جن و غیره، ترس شما تعمیم یافته و از هر جاى تاریکى ترس و دلهره پیدا کرده اید.

روشهای مقابله با ترس از جن :

۱- همه موجودات مخلوق خداوند و مقهور نیروی او می باشند و خداوند قدرت مطلق و بی انتها است .

اگر انسان با اعتقاد در زندگی به خدا تکیه کند و به او پناه ببرد هیچ موجودی نمی تواند به او ضرر و یا آسیبی برساند .

۲- به خود تلقین کنید «من هیچ گونه هراسى از جن ندارم و آنها نمى توانند در من تأثیر بگذارند».

۳- صبح ها به تدریج زمان بیدار شدن خود را زودتر قرار دهید و سعى کنید روزى یکى دو دقیقه زودتر از شب هاى دیگر از خواب بیدار شوید و تاریکى را بیشتر لمس و احساس کنید .

۴-خواندن سوره های ناس و فلق و توحید و کافرون برای دور ماندن از خطرات و وسوس ها مفید و نافع هستند و نیز خواندن آیه الکرسی در دفع گرفتاری و آسیب موثر است .

منبع : پرسمان

دعای رفع استرس

برای رفع استرس و دلشوره، دست راست را روی سینه اش بگذارد و ۷ مرتبه آیه ۲۸ شریفه سوره رعد را بخواند. به اذن خداوند تبارک و تعالی احساس آرامشی فوری در شما ایجاد می شود.

(توجه شود :با اتجاه به قبله بخواند و در اثنای قرائت توجه قلبی داشته باشد.)

«الذّینَ امَنوا وتَطمَئِنُّ قُلوبُهُم بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِ الله تَطمَئِنُ القلوب»

دعای امام صادق (ع) برای رفع ترس و استرس:

سید بن طاووس از قول امام صادق علیه السلام نقل کرده است:

اگر سوره محمد را بنویسند و هنگام جنگ و نزاع به همراه داشته باشند از خوف و خطر ناشی از ان در امن می مانند و درهای خوبی ها برایشان گشوده می شود و اگر نوشته سوره محمد را بشویند و از آب حاصل از آن بنوشند برای آرام شدن ترس و اضطراب مفید است…

( الامان من أخطار الاسفار و الازمان، ص ۸۹)

آیه قرآن برای رفع ترس و اضطراب:

برای دفع ترس و اضطراب و دلهره می توان آیات ۴۵ و ۴۶ سوره مبارکه الاسراء را که به کار بردن آنها خصوصا به جهت دفع ترس، اضطراب، دلهره، دلشوره و همچنین دفع دشمن بسیار موثر است قرائت نمود.

این آیات شریفه حصاری محکم است:

«وَ إِذَا قَرَأْتَ الْقُرآنَ جَعَلْنَا بَیْنَکَ وَبَیْنَ الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ بِالآخِرَهِ حِجَابًا مَّسْتُورًا ﴿۴۵﴾ وَجَعَلْنَا عَلَى قُلُوبِهِمْ أَکِنَّهً أَن یَفْقَهُوهُ وَفِی آذَانِهِمْ وَقْرًا وَإِذَا ذَکَرْتَ رَبَّکَ فِی الْقُرْآنِ وَحْدَهُ وَلَّوْاْ عَلَى أَدْبَارِهِمْ نُفُورًا ﴿۴۶﴾»

دعای امام صادق (ع) برای رفع ترس:

روایت شده که شخصى خدمت حضرت صادق علیه السلام شکایت از وحشت کرد حضرت فرمود آیا خبر ندهم شما را به چیزى که اگر بگوئید آن را وحشت نخواهید کرد در شب و نه در روز .

بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ وَ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ اِنَّهُ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللَّهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْئٍ قَدْراً اَللّهُمَّ اجْعَلْنى فى کَنَفِکَ وَ فى جِوارِکَ وَاجْعَلْنى فى اَمانِکَ وَ فى مَنْعِکَ.

بنام خدا و به یارى خدا و توکل کردم بر خدا که براستى هرکه توکل کند بر خدا او برایش بس است براستى خدا برساند فرمانش را و قرار داده خدا براى هر چیز اندازه اى خدایا قرار ده مرا در کنف خود و در جوار خود و قرارم ده در امان و حفظ خودت.

دعای امام صادق (ع) برای برطرف کردن ترس و وحشت:

امام صادق علیه السلام فرمود:

هر کس این دعا را صبح و شام سه دفعه بخواند خداوند تبارک و تعالی او را از هر چه هراسان باشد ایمن می کند.

أَصْبَحْتُ‏ فِی‏ ذِمَّهِ اللَّهِ‏ وَ ذِمَّهِ مَلَائِکَتِهِ وَ ذِمَمِ أَنْبِیَائِهِ وَ رُسُلِهِ عَلَیْهِمُ السَّلَامُ وَ ذِمَّهِ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ ذِمَمِ الْأَوْصِیَاءِ مِنْ آلِ مُحَمَّدٍ عَلَیْهِمُ السَّلَامُ آمَنْتُ بِسِرِّ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَلَانِیَتِهِمْ وَ ظَاهِرِهِمْ وَ بَاطِنِهِمْ‏ وَ أَشْهَدُ أَنَّهُمْ فِی عِلْمِ اللَّهِ وَ طَاعَتِهِ کَمُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِه

آیت الکرسی برای رفع ترس و وحشت:

براى رفع وحشت از تنهایى، «آیه الکرسى» را بخواند و پس از آن بگوید:

اَللّهُمَّ آنِسْ وَحْشَتى، وَآمِنْ رَوْعَتى، وَاَعِنّى عَلى وَحْدَتى.(۱)

خدایا آرامش ده وحشتم را و ایمنى بخش به ترسم و کمکم ده بر تنهاییم.

دعای پیامبر اکرم (ص) برای رفع ترس:

روایت شده است که رسول گرامى اسلام(ص) به امیر مؤمنان (ع) فرمود:

یا على! هرگاه احساس خطر کردى بگو:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ، وَلا حَوْلَ وَلاقُوَّهَ اِلاَّ بِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظیـمِ.

ذکر برای رفع ترس و وحشت:

هر که ۱۵۰۰ بار هر روز بخواند از ترس و پریشان احوالی ایمن بود و قرب حق تعالی یابد و صاحب یقین گردد:

«یا واحِدُ تَوَحَّدتَ بِالوَحدانِیَّهِ والوَحدانِیَّهُ فی وَحدانِیَّهِ وَحدانِیَّتِکَ یا واحِدُ»

از آیاتی که علاوه بر رفع استرس بسیار توصیه شده است عبارت اند از:

خواندن سوره عنکبوت قبل از خواب برای رسیدن به آرامش روحی
ذکر (( حسبنا الله و نعم الوکیل )) برای غلبه بر ترس و استرس
ذکر (( لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین )) برای رفع غمگین بودن
ذکر (( افوض امری الی الله، ان الله بصیر بالعباد)) برای پرهیز از مکر و حیله دیگران

دعای موثر و مجرب در زمان ترس و وحشت :

از امام صادق (ع) نقل شده است :

برای مقابله با ترس زیاد دست خود را روی قلب خود بگذارید و بسم الله بگویید.

سپس دعای زیر را ۷ مرتبه زمزمه کنید.

أَعُوذُ بِعِزَّهِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِقُدْرَهِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِرَحْمَهِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِجَلَالِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِعَظَمَهِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِجَمْعِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِرَسُولِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِأَسْمَاءِ اللَّهِ مِنْ شَرِّ مَا أَحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ مَا أَخَافُ عَلَى نَفْسِی

دعای رفع دلشوره و ترس از امام باقر (ع):

۲ رکعت نماز بخوان و ۷۰ بار بگو :

یا أبصَرَ النَّاظِرین و یا أسمَعَ السَّامِعین و یا أسرَعَ الحَاسِبین و یا أرحَمَ الرَّاحِمین

کافی ۲/۵۵۶

دعای غلبه بر ترس و اضطراب از امام صادق (ع):

در مواضع وحشتناک دست بر سر بگذار. و آیه ۸۳ آل عمران را بلند بخوان و نیز اذان گفتن با صدای بلند در مکان خلوت جهت دفع ترس مؤثر است.

أَفَغَیْرَ دِینِ اللَّهِ یَبْغُونَ وَلَهُ أَسْلَمَ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ طَوْعًا وَکَرْهًا وَإِلَیْهِ یُرْجَعُونَ

برای غلبه بر ترس و جهت رفع اضطراب و نگرانی و ترس و وحشت :

هر روز بعد از نمازهای پنج گانه آیه ۸ سوره آل‌عمران را ۱۰ بار بخواند شفا یابد

رَبَّنَا لَا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَهً ۚ إِنَّکَ أَنْتَ الْوَهَّابُ

برای غلبه بر ترس بگوید :

کهیعص ، حمعسق ، و لا حَولَ‏ وَ لا قُوَّهَ إلَّا بِاللَّهِ‏ العَلِیِ‏ العَظِیم

ترس از بین خواهد رفت.

,ترس از جن نی نی سایت,دعای ترس از جن نی نی سایت,ترس از جن در نوجوان,درمان ترس از جن در نوجوانان,ترس از جنون,ترس از جنون نی نی سایت,درمان ترس از جنون,ترس از جنگل,فیلم ترس از جنگل,ترس از جنازه,ترس از جنازه نی نی سایت,تعبیر خواب ترس از جنازه,علت ترس از جنازه,دعای ترس از جنازه,ترس از جنب شدن,دعای ترس از جنب شدن,ترس از جن در کودکان,درمان ترس از جن در کودکان,ترس از جن در روانشناسی,اجنه,اجنه و ارواح,اجنه درجه اولى,اجنه نی نی سایت,اجنه در کربلا,اجنه ریگ جن,اجنه دره,اجنه من الدرجه الاولى,اجنه داستان,اجنه قبرستان,تصاویر اجنه و ارواح,احضار اجنه و ارواح,ارتباط با اجنه و ارواح,کانال اجنه و ارواح,اجنه ارواح و اشباح,تصادف با اجنه و ارواح,ما معنى اجنه درجه اولى,اجنه مجمده درجه اولى,اجنه الیوم الخامس درجه اولى,الفرق بین اجنه درجه اولى وثانیه,جن نی نی سایت,جن نی نی سایت,خواب اجنه نی نی سایت,جن عاشق نی نی سایت,جن دیدم نی نی سایت,جن زدگی نی نی سایت,احضار جن نی نی سایت,داستان جن نی نی سایت,دیدن جن نی نی سایت,داستان اجنه در کربلا,حضور اجنه در کربلا,لشکر اجنه در کربلا,سپاه اجنه در کربلا,کمک اجنه در کربلا,وجود اجنه در کربلا,داستان لشکر اجنه در کربلا,نقش اجنه در واقعه کربلا,H Ki Vima,الاجنه من الدرجه الاولى,اجنه مجمده من الدرجه الاولى,اجنه الدرجه الاولى,الأجنه المجمده من الدرجه الاولى,ترجیع الأجنه من الدرجه الاولى,أجنه الیوم الثالث من الدرجه الاولى,ما معنى اجنه من الدرجه الاولى,ماذا یعنی اجنه من الدرجه الاولى,ارجاع ثلاث اجنه من الدرجه الاولى,داستان اجنه در روز عاشورا,داستان اجنه در عاشورا,قبرستان اجنه در ایران,قبرستان اجنه چابهار,قبرستان اجنه در چابهار,قبرستان اجنه روستای تیس,قبرستان اجنه ایران,قبرستان اجنه در سیستان بلوچستان,قبرستان های اجنه,رمان قبرستان اجنه,قبرستان اجنه در سیستان و بلوچستان

برگرفته از سایت دعاگو

*************************************************

بازنشر : دعا سایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی و فال و تعبیر خواب و باستان شناسی )

doasite.com

 

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا